P0

Miestas

Biblioteka kviečia eglutes puošti kiemuose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-02


Septintus metus „Kalėdų eglučių kiemelio“ akcij1 rengianti Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka šįkart kviečia bendruomenes puošti eglutes savo kiemuose, o rezultatais dalintis virtualiame kiemelyje – albume.

Anot bibliotekos, šiemet bus paruoštas žemėlapis, kad smalsiausi miesto gyventojai ir svečiai galėtų patys aplankyti papuoštas eglutes.

Papuoštos eglutės šiemet dėl pandemijos įsikurs ne bibliotekos kiemelyje, o visame mieste. Martyno Vainoriaus nuotr.

Šiuo metu jau yra užsiregistravusios jau 26 bendruomenės ir organizacijos. Norintys dalyvauti akcijoje dar gali registruotis internetu iki pat gruodžio 11 d.

Dalyvaujančių bendruomenių laukia staigmenos, kurias padės įgyvendinti „Taško teatro“ aktoriai Gediminas ir Solveiga.

Visą informaciją apie virtualią platformą ir laukiančias staigmenas netrukus rasite bibliotekos tinklapyje www.klavb.lt arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Šių metų akcijos tema – „Tvarios Kalėdos“, todėl bendruomenių prašome puošiant savo eglutes atkreipti dėmesį į aplinkosaugą – naudoti antrines žaliavas, vengti putplasčio ar kitų papildomų plastiko medžiagų.

Iki registracijos pabaigos dalyviai el. paštu renginiai@klavb.lt turi atsiųsti papuoštos eglutės nuotraukas (iki 5 vnt.), trumpą vaizdo įrašą (iki 5 s.), savo bendruomenės ir papuoštos eglutės pristatymą (tekstas ir/ar vaizdo įrašas iki 3 min.).

Akcijos metu vėl bus renkama gražiausiai papuošta Kalėdų eglutė. Gruodžio 16-31 dienomis bus organizuojamas internetinis balsavimas, o sausio 6 dieną apdovanosime tris bendruomenes, kurių puoštos eglutės surinks daugiausiai balsų.


  Miesto straipsnių vidus

  2020-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt