P0

Miestas

Klaipėdos jaunimo apdovanojimus įteiks virtualiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-02


Labiausiai pasižymėję Klaipėdos miesto jaunimo atstovai bus pagerbti gruodžio 4 d. nuotoliniu būdu vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.

Kaip ir kasmet, Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba inicijuoja Jaunimo apdovanojimus, kurie skirti įvertinti jaunus žmones, dirbančius jaunimo labui Klaipėdos mieste. Tokiu būdu siekiama skatinti jaunimo aktyvumą mokslo, meno, sporto, kultūros bei pilietiškumo srityse.

Dvylikai nominacijų Jaunimo reikalų taryba atrinko po 3 kandidatus. Balsuoti už juos galėjo visi norintys. Balsavimas jau sustabdytas, rezultatai bus skelbiami per apdovanojimų ceremoniją.

„Šie jaunimo apdovanojimai ypatingi tuo, kad pirmą kartą teks susitikti su visais nominantais ne gyvai, o per nuotolį. Dėl visoje šalyje paskelbto karantino teko atsisakyti kasmetinio gyvo renginio. Nenorėdami nuvilti jaunimo – apdovanoti pačius aktyviausius, nusprendėme renginį perkelti į internetinę platformą. Šių metų apdovanojimai išskirtiniai ir tarptautiškumo siekimu – transliacija vyks su angliškais subtitrais, nes tarp nominantų yra ir užsienio studentai“, – pranešime cituojama Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo ir bendruomenės reikalų koordinavimo grupės vadovė Aistė Valadkienė.

Šių metų apdovanojimų filmavimui pasirinkta nauja jaunimo erdvė – uždaras riedučių ir riedlenčių parkas, kurį įkūrė VšĮ „Asmenybės ugdymas“, vykdantis vietos veiklos grupės projektą iš ESFA ir Klaipėdos miesto savivaldybės lėšų.

Apdovanojimų ceremonija bus tiesiogiai transliuojama gruodžio 4 d. 18 val. „Klaipėda, aš su tavimi“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.


  2020-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt