P0

Švietimas

Papuošė universiteto miestelio aikštę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-02


Antradienio vakarą Klaipėdos universiteto (KU) miestelio aikštėje įžiebta šventinė dekoracija – šviečiančios raidės, šalia kurių įkurdinta įstaigos Botanikos sode išaugintų visžalių medelių giraitė. Ši dekoracija kartu su skambančia muzika kalėdinę nuotaiką skleis iki pat Trijų karalių.

Pirmąkart kalėdiškai apšviestas ir didysis šios aikštės akcentas – Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto pastatas. Šviesos srautas nukreiptas ir į svarbiausią šio statinio akcentą – bokšto laikrodį.

Švietimo vidus

„Esame miesto bendruomenės dalis. Norime prisidėti prie kalėdinės nuotaikos kūrimo Klaipėdoje. Ši metų pabaiga labai neįprasta visiems – neleidžiama būriuotis, triukšmingai švęsti, bet būti gryname ore, vaikščioti niekas nedraudžia. Tad jeigu klaipėdiečiai įtrauks mūsų miestelio aikštę į savo pasivaikščiojimų maršrutą ir čia patirs malonių įspūdžių, nuoširdžiai džiaugsimės. Žinoma, reikia nepamiršti saugumo reikalavimų“, – pranešime cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Inga Petrauskienė, KU Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė kviečia aikštės lankytojus fotografuoti ar fotografuotis šventinėje aikštėje, kelti nuotraukas į „Instagram“ tinklo istorijas (stories), žymėti jas @klaipedauniversity. Gražiausia išrinktos nuotraukos autorius gruodžio 28-ąją sulauks sveikinimų ir dovanų.


  2020-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt