P0

Veidai

Prezidentūroje prisiekė Klaipėdos miesto rūmų teisėja

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-02


Trečiadienį šalies prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretus dėl penkių apylinkės teismo teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Kartu su kitais teisėjais prisiekė ir Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėja Marija Augustinaitė, į šias pareigas paskirta dvejiems metams.

Kartu su kitais teisėjais prisiekė ir Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėja Marija Augustinaitė. Prezidentūros/Roberto Dačkaus nuotr.

33 metų teisėja, turinti teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, nagrinės civilines bylas. Nuo 2011 m. iki paskyrimo ji šiame teisme dirbo teisėjo padėjėja.

Pasak šalies vadovo, šiandien ištartos teisėjų priesaikos yra didžiulis įsipareigojimas tautai ir valstybei, o principingas jos laikymasis, pagarba teisei ir kiekvienam žmogui – kasdienio darbo esmė.

„Nuo šios akimirkos Jūsų pečiams teks ypatinga atsakomybė. Teisingumo vykdymo kelyje Jums bus keliami patys aukščiausi reikalavimai. Kiekvienas teisėjo žingsnis, kiekvienas sprendimas ir veiksmas turi būti grįsti aukšta morale bei nepriekaištinga profesine etika. Visuomenė iš Jūsų tikisi, kad atminsite savo misijos svarbą, sieksite kitiems būti pavyzdžiu ir išmintingais sprendimais stiprinsite Lietuvą“, – Prezidentūros pranešime spaudai cituojamas G. Nausėda.

Kartu prisiekė ir Šilutės rūmų teisėju paskirtas Michailas Volčkovas.


  2020-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt