P0

Transportas

Į Klaipėdą ir iš jos traukiniai veš kitaip (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-03


Lietuvos geležinkelių keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ praneša, kad nuo gruodžio 13-osios, sekmadienio, įsigalios nauji metiniai
traukinių tvarkaraščiai.

„Juos tobulinome, atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus, kruopščiai analizuodami keliaujančiųjų srautus ir modeliuodami ateities prognozes. Siekiame, kad įveikus koronavirusą į keliones žmonės leistųsi patogiu ir gamtai draugiškiausiu būdu – traukiniais“, – pranešime spaudai cituojamas „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Susipažinti su naujaisiais tvarkaraščiais keleiviai gali internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, informacija taip teikiama paskambinus informacijos centro telefonu +370 700 55 111 ir „LTG Link“ feisbuko paskyroje.

Maršrute Vilnius–Klaipėda bus šiek tiek koreguojami išvykimo laikai, didinant intervalus tarp reisų, taip pat numatyta daugiau sustojimų Jonavoje, Kėdainiuose, Telšiuose ir Plungėje.

Maršrute Klaipėda–Šiauliai–Radviliškis ankstinamas reisas iš Klaipėdos dienos metu. Traukinys iš pajūrio į Radviliškį pajudės 14.50 val.

Šiuo metu maršrute Klaipėda–Šilutė–Klaipėda dėl remonto darbų vykdoma eismo pertrauka. Jai pasibaigus pirmadieniais–ketvirtadieniais 12.10 val,. iš Klaipėdos kursuos traukinys į Šilutę, o 13.40 val. – iš Šilutės į Klaipėdą.

Atnaujinti tvarkaraščiai, kurie įsigalios pasibaigus kelio remonto darbams, bus paskelbti atskirai.

Transporto straipsnių vidus kompas


  2020-12-03

  Vienas komentaras apie “Į Klaipėdą ir iš jos traukiniai veš kitaip”

  1. Tas reiškia oligarchu pelnai sumažejo 30%o gal ir daugiau. Tas reiškia Giruliosę apskritai geležinkeliams nereikia juokių sąstatu aikšteliu. Geležinkeliai neturi ką vežti ….o greit bankrutuos galimai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt