P0

Miestas

Socialinę pašalpą gaunantiems klaipėdiečiams – papildomi 137,5 eurai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-03


Klaipėdos savivaldybė praneša, jog klaipėdiečius, gaunančius socialinę pašalpą, kartu su įprasta išmoka šį mėnesį pasieks papildomi pinigai. Paramą gaus per pusę tūkstančio šeimų.

Vienkartinė materialinė parama sieks 137,50 eurų vienam asmeniui.

Parama klaipėdiečiams, už spalio arba lapkričio mėnesius gavusiems socialinę pašalpą, bus skirta gruodžio mėnesį ir išmokama tokia pačia tvarka, kuria asmeniui (bendrai gyvenantiems asmenims) yra (buvo) mokama socialinė pašalpa. Socialinės pašalpos gavėjams dėl šios paramos atskiro prašymo teikti nereikia.

Parama vienam žmogui sieks 137,50 eurų. Asociatyvi Palmiros Mart nuot.

„Vienkartinę piniginę išmoką apsispręsta skirti socialiai bene jautriausiai daliai klaipėdiečių, tikintis, kad jiems ši parama ypač svarbi ir reikalinga. Tikimės, kad šie pinigai nors šiek tiek palengvins miestiečių rūpesčių naštą, juolab, kad artėja šventinis laikotarpis, o kartu su juo įprastai atsiranda papildomų išlaidų“, – pranešime spaudai pažymi savivaldybės vyr. patarėjas Deividas Petrolevičius.

Papildomi pinigai socialines pašalpas gaunantiems klaipėdiečiams skiriami iš valstybės biudžeto lėšų, vadovaujantis šių metų lapkričio 19 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu, atsižvelgiant į Materialinės paramos teikimo komisijos siūlymą.


  2020-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt