P0

Spyglys

Geriems darbams reklamuoti – vieta šalia tualeto* (2)

Spyglys
2020-12-06


Spyglys nėra koks nors atsilikėlis ir žino, jog kitais metais Klaipėda yra paskelbta visos Europos jaunimo sostine. Šiam reikšmingam įvykiui pažymėti suburta rimta komanda, paskirtas finansavimas.

Spyglys nesiima spėlioti, kaip bus su gausiais jaunimo reginiais, jei, neduok Dieve, ir kitais metais vis dar siaus ta bjaurybė korona.

Spygliui kur kas įdomesnė pasirodė vadinamoji savanorystės alėja, kurią jis aptiko Sąjūdžio parke, įkurdintą šalia…tualeto.

Tačiau reikia pasidžiaugti bent jau tuo, jog 10 liūdnai vienišų stendų, kuriuose užfiksuoti nepakartojami „choose” jaunimo renginiai, finansuojami ne iš mūsų miestelio biudžeto, o iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2020-12-06

  2 komentarai “Geriems darbams reklamuoti – vieta šalia tualeto*”

  1. AvatarProveržis (IP: 90.131.32.131)

   O tualetas tai mėlynas.

  2. Avatarmūsų administracijos (IP: 86.100.161.157)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt