P0

Transportas

Fiksavo nemažai girtų dviratininkų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-07


Praėjusią savaitę Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai daugiausia dėmesio skyrė vairuotojų pareigų pėstiesiems ir pėsčiųjų bei dviratininkų daromų pažeidimų kontrolei.

Priemonės vykdytos uostamiestyje ir Klaipėdos, Plungės bei Kretingos rajonuose. Nustatyta 20 taisykles pažeidusių pėsčiųjų ir 14 dviratininkų.

Klaipėdos rajono pareigūnai nubaudė dar 5 neblaivius dviratininkus, dviem iš jų nustatytas neblaivumas viršijo pusantros promilės.

Kelių policijos pareigūnams įkliuvo ir vienas neblaivus vairuotojas – gruodžio 6 d., apie 9 val., kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda sustabdyto automobilio „Chrysler” 44 metų vairuotoju nustatytas, 0,71 prom. neblaivumas. Jam paskirta 800 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti.

Savaitgalį Klaipėdos mieste ir rajone nustatyti dar trys alkoholio vartoję, tačiau leistinos normos neviršiję vairuotojai.

Trys vairuotojai neturėjo teisės vairuoti – Klaipėdoje sustabdytiems 36 ir 27 metų vyrams teisė vairuoti yra atimta, o kelyje Klaipėda–Liepoja sustabdytas 26 metų vaikinas nebuvo tokios teisės įgijęs.


  2020-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt