P0

Politika

Į žemės ūkio ministrus siūlo Kęstutį Navicką (atnaujinta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-07


Prezidentui Gitanui Nausėdai atmetus konservatorių siūlytos Dalios Miniataitės kandidatūrą į žemės ūkio ministrus, vietoje jos premjerė Ingrida Šimonytė apsisprendė siūlyti su šia partija nesėkmingai Seimo rinkimuose dalyvavusį Kęstutį Navicką.

Kęstutis Navickas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Uostamiestyje, Marių apygardoje, antrajame rinkimų ture K. Navickas pralaimėjo valstiečių kandidatei Ligitai Girskienei. Ji pelnė 5891 (57,5 proc.) rinkėjo pasitikėjimą, o K. Navickas gavo 4355 balsus (42,5 proc.).

Nors daugiamandačiame sąraše rinkėjai kilstelėjo K. Navicką iš 59 į 49 vietą, to nepakako, kad jis patektų į Seimą.

„Kęstučio Navicko politinė patirtis, gebėjimas dirbti su bendruomenėmis, dalykinė kompetencija ir ypač Europos žaliojo kurso išmanymas, tikiu, kad padės žemės ūkyje pasinaudoti atsirandančiomis naujomis Europos Sąjungos galimybėmis, pereiti prie aukštesnio žemės ūkio
konkurencingumo ir didesnės pridėtinės vertės kūrimo“, – pranešime cituojama I. Šimonytė.

K. Navickas buvo aplinkos ministru valdant valstiečiams, tačiau vėliau buvo pakeistas Kęstučiu Mažeika.

50-metis K. Navickas Vilniaus universitete yra baigęs istorijos bakalaurą, Mykolo Romerio universitete – viešojo administravimo magistrą. Pastaruoju metu K. Navickas dirbo Klaipėdoje, elektrobusus „Dancer” gaminančioje UAB „Vėjo projektai”.

ATNAUJINTA. „Prezidentas palankiai vertina šį kandidatą, neabejotinas privalumas yra jo patirtis dirbant aplinkos ministru. Prezidentas pažymėjo, kad kandidatas turi įdomių ir inovatyvių idėjų, kurios leistų ir transformuoti žemės ūkį“, – po pirmadienį vykusio šalies vadovo Gitano Nausėdos ir naujojo kandidato į ministrus susitikimo surengtos spaudos konferencijos metu sakė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

 


  2020-12-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt