P0

Regionas

Nustatyti neteisėtai cigaretėmis ir alkoholiu prekiavę asmenys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-08


Karantino metu, dalis nusikalstamų veikų taip pat perkeliama į elektroninę erdvę – Kretingos rajono pareigūnai socialiniuose tinkluose kurį laiką stebėjo grupę asmenų, galimai vykdžiusių neteisėtą prekybą elektroninėmis cigaretėmis.

Septyniems Kretingos miesto ir rajono gyventojams surašyti protokolai dėl neteisėto vertimosi komercine veikla, akcizais apmokestinamų prekių realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką ir tabako gaminių nupirkimą ar kitokį perdavimą nepilnamečiams asmenims.

Taip pat, praėjusį savaitgalį pareigūnai Kretingoje vykdė priemonę dėl galimų prekybos alkoholiu pažeidimų. Atliekant kontrolinius pirkimus buvo patikrinti šeši taksi paslaugas teikiantys asmenys, vienas iš jų neuniformuotiems pareigūnams pardavė stiprių alkoholinių gėrimų. Pradėta administracinė teisena. Beje, šiais metais minėtas taksistas už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką jau buvo baustas.

Tuo metu 61-erių Kretingos rajono gyventoja už nelegalią prekybą jau sulaukė ir teismo paskirtos bausmės. Ji buvo įkliuvusi dar birželį, kai namuose pardavė skardinę alaus, nors leidimo verstis tokia veikla neturėjo. Pareigūnai moters namuose rado dar 19 įvairios talpos butelių stiprių alkoholinių gėrimų, 12 – vyno gėrimų ir sidro, daugiau nei 50 skardinių alaus, pusę litro naminės degtinės ir 172 pakelius įvairių cigarečių su Baltarusijos respublikos banderolėmis, kurių bendra vertė siekia 600 eurų. Administracinio nusižengimo bylą nagrinėjant Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmuose moteris pripažino padariusi pažeidimą, gailėjosi. Įsigaliojusiu teismo sprendimu jai skirta 2000 eurų bauda, alkoholiniai gėrimai ir cigaretės – konfiskuoti.


  2020-12-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt