P0

Miestas

Kviečia senamiestyje atrasti „Kalėdų sekretą“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-09


„Ar meni vaikystės žaidimą sekretą, po stiklo šuke sukurtą paslaptį, skirtą pamatyti tik tam, kuo pasitiki, o pasisekus ir tam, kas ją netikėtai atras? Ar norėtum atrasti paslaptį, žvilgtelėti pro užuolaidomis neužtrauktą langą, rakto skylutę, netikėtai išgirsti į vaikystę nukeliančią melodiją…?”, – taip Klaipėdos etnokultūros centras kviečia atrasti vaikystės svajonių sekretą, sudėliotą iš prabėgusio laiko ir namų atminties trupinių, atgijusį Klaipėdos senamiestyje, Bažnyčių g. 4, jaukiame fachverko namelyje.

Šiame spalvingame už durų stiklo besislepiančiame kambarėlyje, atidus praeivio žvilgsnis nukryps į šventinio laukimo ženklus. Tai jaukus, dar nebaigtas močiutės mezginys, garuojantis vasarą rinktų žemuogių arbatos puodelis, medaus skonis, saldžiausia uogienė, rankdarbis brangiausiam žmogui, pusnis išbraidę veltiniai, džiūstančios pirštinės, ilgai laukta dovana, žvakučių šviesa, stiklo žaisliukas ant eglutės, varpelių skambėjimas, šeimos relikvijų skrynelė, stebuklingos nakties burtai, senelio Kalėdos pėdsakai.

„Kai pavieniui ar keliese vaikščiosite po senamiestį, pasukite gatvelių labirintais. Nuojauta neapgaus. Ten, kur sklinda tyli muzikėlė – atsiveria stebuklo paslaptis. Suradę – pažvelkit pro langą”, – kviečia etnocentras.

Kalėdų sekreto galima ieškoti iki gruodžio 30 dienos, 10–20 val.


  2020-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt