P0

Miestas

Botanikos sode apsigyveno nykštukai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-10


Emociškai sudėtingą šiemečių Kalėdų laukimo laiką, persotintą skaudžiais pasaulinės pandemijos statistikos rodikliais, nusprendė praskaidrinti Klaipėdos universiteto Botanikos sodo kolektyvas. Porą savaičių improvizuotose kūrybinėse dirbtuvėlėse padirbėjusios sodo darbuotojos pristato savo darbo rezultatą – nuotaikingą, spalvingą ir kalėdišką Nykštukų taką.

KU nuotr.

Raudonkepuriai nykštukai išsirikiavo šalia pagrindinio Botanikos sodo tako. Jų čia – 44: didžiuma, net 42 – linksmi, iš Linksmuolių šeimos, o 2 – ramūs, iš Susikaupimo šeimynos.

Ryškios kepurėlės, šviečiančios girliandos ir obuolinės nosys draugiškai sveikina kiekvieną šios unikalios vietos lankytoją ir palydi iki stebuklingos dovanų dėžės, kurioje kiekvienas norintis gali pasidaryti sau dovaną – šventinę nuotrauką.

„Nykštukų miestelį susiplanavome dar metų pradžioje, kuomet apie tokį liūdną laiką kaip karantinas net nebūtume pagalvoję, bet su kolegėmis pasvarstėme, jog ir dabar Botanikos sodas neuždarytas. Lankytojų turime. Žmonės ateina čia pasivaikščioti gryname ore tarp visžalių augalų, tad nusprendėme realizuoti savo mintį, kad ir mūsų ištikimiems lankytojams, ir kolektyvui čia prieš šventes būtų linksmiau“, – KU pranešime spaudai pažymi Botanikos sodo Botaninių kolekcijų kuratorė Jurgita Ignotienė.

Botanikos sodo naujakuriai draugiškų žmonių ir šeimų vizitų laukia kasdien šviesiuoju paros laiku nuo 9 iki 17 val.

Čia galima pasivaikščioti, apžiūrėti visus metus žaliuojančių augalų kolekciją. Be to, šventėms galima išsinuomoti eglutes ar užsisakyti kalėdinių dekoracijų namams ar biurams.


  2020-12-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt