P0

Politikų tribūna

Simonas Gentvilas: „4000 specialistų iš Baltarusijos pasirinko Lenkiją, o ne Lietuvą” (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-15


Seimas antradienį priėmė keturių įstatymų paketą papildymą, kuriuo sudaromos sąlygos Lietuvoje kurtis ir investuoti iš Baltarusijos bėgančioms verslo įmonėms.

„Dėl pavėluotai priimto įstatymo apie 4000 informacinių technologijų specialistų iš Baltarusijos pasirinko Lenkiją, o ne Lietuvą. Kaimynai lenkai pirmieji atvėrė koridorių bei sudarė sąlygas šiems specialistams atvykti, registruoti įmones. Šį įstatymą Liberalų sąjūdis siūlė priimti Seimui dar praeitoje kadencijoje, gaila tuomet palaikymo neužteko. Nuo diktatūros bėgantis Baltarusijos verslas, dabar galės lengviau steigti įmones Lietuvoje ir integruotis į darbo rinką”, – pranešime spaudai cituojamas klaipėdietis liberalas, Simonas Gentvilas.

Įstatyme numatoma leisti įvairių teisinių formų įmonių ir įstaigų kaupiamąsias sąskaitas atidaryti ir elektroninių pinigų įstaigose.

Teigiama, kad S. Gentvilo inicijuotos įstatymo pataisos sudarys sąlygas užsienio, šiuo atveju, Baltarusijos, kapitalo bendrovėms savo kaupiamąsias sąskaitas atsidaryti ne tik banke, bet ir elektroninių pinigų įstaigose. Tokiu būdu visoms užsienio kapitalo įstaigoms esą bus lengviau įsikurti Lietuvoje bei bus skatinamas finansinių paslaugų konkurencingumas.


  2020-12-15

  4 komentarai “Simonas Gentvilas: „4000 specialistų iš Baltarusijos pasirinko Lenkiją, o ne Lietuvą””

  1. AvatarR (IP: 64.43.173.179)

   Labai gerai, Lietuvoje turime savo specialistų. Tiktai mokėkite normalias algas !

  2. Avatarsiaip (IP: 84.15.191.184)

   Gal oligarchams Gentvilo sūnelio tipo geros iniciatyvos įdomios ir jas finansuoja prastūmimui bet ne daugiau, tuo labiau smulkiam verslui ir aplamai lietuviams, na įskyrus tiems lietuviams kurie sudaro ta 1 procentą

  3. AvatarOi,oi (IP: 86.100.146.221)

   Oi kaip neįdomus šis aplinkos naikintojas, su džiaugsmu ir plojimais perkeltume už rubežiaus.

  4. Avatar..... (IP: 83.179.13.57)

   Fui….koks liberalas rūpestingas baltarusiams …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt