P0

Transportas

Per šventes „Kautra” reisų skaičiaus nemažins

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-16


Po Vyriausybės paskelbtos žinios apie griežtinamus karantino ribojimus, tarpmiestinių keleivių vežėjai sulaukė didelio dėmesio iš keleivių, besidominčių, ar reisų skaičius nebus mažinamas ir ar liks kuo keliauti, kai ribojimai įsigalios?

Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra”, dar prieš įsigaliojant griežtesniems judėjimo ribojimams sumažinusi reisų skaičių, praneša neplanuojanti daryti daugiau pakeitimų tvarkaraščiuose. Įmonės generalinis direktorius teigia, jog iki švenčių reisų skaičius liks toks, koks bus ir rytoj.

„Tarpmiestinio susisiekimo reisų skaičiaus pakeitimai jau anksčiau buvo atlikti dėl sumažėjusio keleivių kiekio, prieššventiniu laikotarpiu jokių papildomų pakeitimų neplanuojame. Visi autobusai, kurie važiuos rytoj, važiuos ir šventiniu laikotarpiu”, – pranešime žiniasklaidai teigia „Kautros” generalinis direktorius Linas Skardžiukas, primindamas, kad visa naujausia informacija ir autobusų grafikai yra skelbiami www.autobusubilietai.lt svetainėje.

Nuo karantino pradžios keleivių vežėja yra sustabdžiusi apie 50 proc. reisų.

Nuo gruodžio 16 d. įsigaliojantis ribojimas judėti iš vienos savivaldybės į kitą turi išimčių. Žmonės gali keliauti darbo reikalais, gali vykti į gydymo įstaigas ar artimųjų laidotuves. Taip stengiamasi paisyti keleivių interesų ir palaikyti būtinąjį susisiekimą.


  2020-12-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt