P0

Politika

Seime susibūrė Neringos bičiulių grupė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-16


23 Seimo nariai įsteigė Neringos bičiulių parlamentinę grupę. Jos pirmininku išrinktas Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Andrius Bagdonas, o pavaduotojais tapo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Antanas Vinkus bei Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos politikas Mykolas Majauskas.

„Neringos kraštas yra išskirtinis, jis galėtų tapti Lietuvos vizitine kortele visame pasaulyje. Nacionalinė valdžia turėtų labiau įsigilinti į miestui aktualius klausimus”, – pranešime cituojamas grupės pirmininkas A. Bagdonas.

Prieš tapdamas Seimo nariu šis politikas ilgiau nei dešimtmetį dirbo Neringos miesto savivaldybės taryboje.

„Daug kur Lietuvoje yra gražu, tačiau Kuršių Nerija yra unikali Europoje ir su ja turi susipažinti kiekvienas Lietuvos vaikas. Seimo rūpestis ja irgi turi būti padidintas”, – teigia Aplinkos apsaugos ministras Simonas Gentvilas, taip pat prisijungęs prie šios grupės.

Neringos miesto savivaldybės meras Darius Jasaitis sveikina tokį parlamento sprendimą.

„Tikiu, kad į Neringos bičiulių grupę susibūrė Seimo nariai, kuriems jau gerai žinomi mūsų kurortui aktualūs klausimai, o jų žinos bei palaikymas taps paspirtimi, sprendžiant labai specifines ne tik Neringos miesto, bet ir visos Kuršių nerijos problemas. Nuoširdūs sveikinimai grupės nariams. Linkiu sklandaus darbo ir ne vieno susitikimo Neringoje”, – cituojamas D. Jasaitis.

Grupei priklauso šie parlamentarai: A. Bagdonas, M. Majauskas, A. Vinkus, A. Armonaitė, D. Asanavičiūtė, Z. Balčytis, A. Gedvilienė, E. Gentvilas, S. Gentvilas, A. Guoga, V. Juozapaitis, I. Kačinskaitė-Urbonienė, V. Kernagis, A. Kupčinskas, P. Kuzmickienė, R. Miliūtė, R. Morkūnaitė-Mikulienėne, G. Paluckas, E. Sabutis, P. Saudargas, J. Urbanavičius, R. Vaitkus ir E. Zingeris.


  2020-12-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt