P0

Švietimas

LCC tarptautinis universitetas rengs Cybint kibernetinio saugumo specialistus 

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-17


LCC tarptautinis universitetas skelbia, kad kartu su „Cybint Solutions” artimiausiu metu pradės ruošti kvalifikuotus kibernetinio saugumo specialistus Lietuvoje.  

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Vis daugiau mūsų kasdienių veiksmų persikelia į skaitmeninę erdvę, o mes vis labiau esame priklausomi nuo technologijų, tad natūralu, jog kyla vis didesnis poreikis kvalifikuotai darbo jėgai, turinčiai reikiamų įgūdžių tinkamai reaguoti į kasdien iškylančius iššūkius, kad mūsų asmeniniai duomenys būtų apsaugoti nuo tam tikrų piktavališkų veiksmų. Tai suprasdami priėmėme sprendimą drauge su „Cybint Solutions” rengti kvalifikuotus Kibernetinio saugumo specialistus Lietuvoje”, – pranešime spaudai cituojamas LCC tarptautinio universiteto Finansų ir infrastruktūros vadovas Artūras Žilys.  
  
Jam antrina ir „Shift4 Payments” vadovas Lietuvoje bei Amerikos prekybos rūmų Lietuvoje valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda sakydamas, kad dabartinis kibernetinio saugumo talentų trūkumas Lietuvoje ne tik kelia grėsmę mūsų nacionaliniam saugumui, bet ir gali neigiamai paveikti mūsų verslo vykdymą bei asmeninį gyvenimą: „Kibernetinės atakos veikia ne tik bankus ar kitas dideles korporacijas, tačiau jos vis dažniau yra nukreiptos į asmenis bei valstybines institucijas. Mes, lietuviai, šiuo metu turime skirti kuo daugiau dėmesio ir išteklių tam, kad sumažintume kibernetinių atakų, nukreiptų į mūsų vyriausybę, mūsų ekonomiką ir gyventojus, riziką”.   
  
„Cybint Solutions” sudaro kibernetinio saugumo ekspertai, pramonės specialistai ir pedagogai.  
  
„Džiaugiamės partneryste su LCC tarptautiniu universitetu. LCC mums yra pirmasis parneris universitetas Europoje. Kibernetinis saugumas yra greičiausiai auganti technologijų rinka, per pastarąjį dešimtmetį išaugusi  30 kartų. Tad natūralu, jog specialistų poreikis taip pat nuolat augantis. Mes siekiame užpildyti darbo jėgos trūkumą kibernetinio saugumo srityje visame pasaulyje, o partnerystė su LCC tarptautiniu universitetu, tikime, prie to prisidės”, – teigia „Cybint Solutions” įkūrėjas ir generalinis direktorius Roy Zur. 
  
12 savaičių intensyvi mokymo programa apima tiek teorinių, tiek praktinių žinių ir įgūdžių kibernetinio saugumo srityje ugdymą. Ši kibernetinio saugumo mokymo programa yra skirta tiek norintiems persikvalifikuoti, tiek tiems, kurie siekia kelti kvalifikaciją kibernetinio saugumo srityje, mat programa nereikalauja mokymų dalyviams turėti specifinių  žinių IT srityje. Teigiama, kad mokymo programa yra skirta visiems, norintiems tapti kibernetinio saugumo profesionalais.  
  
LCC tarptautinis universitetas taip pat rengs ir vienos dienos asmeninio tobulėjimo kibernetinio saugumo srityje mokymus. Jų metu dalyviai bus supažindinti su pagrindinėmis kibernetinėmis grėsmėmis ir priemonėmis, kurios padės kovoti iškilus kibernetinio saugumo pavojui.  
  
Pirmoji 12 savaičių intensyvi kibernetinio saugumo mokymo programa LCC tarptautiniame universitete startuos 2021m. vasario 15 dieną. Registracija vyksta iki sausio 25 dienos. 


  Švietimo vidus

  2020-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt