P0

Verslas

Į namus pristato ir Kūčių vakarienę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-18


Kuršių nerijoje įsikūręs šviežios žuvies restoranas „Fisheria” siūlo naują paslaugą – į namus užsisakyti jau paruoštą dvylikos patiekalų Kūčių vakarienę.

Anot pranešimo spaudai, siūlomas šefo Adomo Jegnoro specialiai sukurtas meniu – tai moderni įprastų Kūčių vakaro patiekalų interpretacija, per daug nuo tradicijų nenutolę, tačiau tuo pat metu – nauji ir netikėti skonių deriniai.

„Ši idėja gimė dėl kelių skirtingų priežasčių. Karantino metu su komanda pradėjome tiekti maistą išsinešimui, pabandėme sukurti patiekalus, skirtus dalytis dviem, trims ar keturiems asmenims. Svečiai nuoširdžiai apsidžiaugė šia galimybe ir patiekalus užsisakydavo ne tik kasdienai, bet ir privačioms šventėms. Didelis įkvėpimas buvo ir mintis, kad pasigaminti tradicinius dvylika patiekalų dviem žmonėms gali būti ir gana sudėtinga, ir brangu. Mes norime paskatinti džiaugtis ir mėgautis gyvenimu, išbandyti naujoves, tačiau nepamiršti tradicijų. Ši pasaulį sustingdžiusi ir aukštyn kojomis jį apvertusi priverstinė pauzė, užsidarymas namuose neturėtų atimti jūsų šventinių šeimos tradicijų. Pavyzdžiui, mūsų Kūčių vakarienę užsisakė šeima, išsibarsčiusi po visą Lietuvą. Paruošti siuntinukai keliaus į Nidą, Vilnių ir Klaipėdą, šeima vakarieniaus įsijungę vaizdo transliavimo programėlę – nors ir atskirai, bet kartu. Tai naujõs realybės naũjos tradicijos. Nesvarbu, kaip toli vienas nuo kito bebūtume, bendrumo jausmą galime sukurti ir per atstumą, tereikia šiek tiek vaizduotės. Na, o kartais šį jausmą gali sukurti ir žinojimas, kad su mylimiausiais valgote tokius pat patiekalus – lyg sėdėtumėte prie vieno stalo”, – pranešime cituojami restorano atstovai.

Užsakymai galimi Neringoje, pristatyti vakarienę restorano komanda žada ir į Vilnių, Kauną bei Klaipėdą.

„Gaminame iš Kuršių nerijoje pagautos žuvies, bendradarbiaujame su vietiniais žvejais, todėl ir Kūčių vakarienėje patiekalai pagaminti iš itin šviežios žuvies. Kiekvienas patiekalas įkvėptas senųjų kuršių papročių, taip pat – šefo Adomo Jegnoro asmeninių šeimos tradicijų”, – rašoma pranešime.

Tokios Kūčių vakarienės kaina be pristatymo mokesčio – nuo 90 Eur dviem asmenims iki 280 Eur aštuoniems asmenimis.


  2020-12-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt