P0

Miestas

Jaunimą supažindina su socialiniu verslu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-18


Visą gruodį LCC tarptautinis universitetas kartu su projektu „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ organizuoja virtualų socialinio verslumo ciklą „Social Entrepreneurship Cycle 2020“. Socialinio verslumo tema buvo pasirinkta, siekiant atkreipti jaunimo dėmesį į šią verslo sritį, supažindinti su kasdieniais verslo iššūkiais, sėkmės ar nesėkmės istorijomis bei drąsiai kalbėtis ir dalintis, kodėl reikia kurti socialinį verslą, kokia jo nauda ir poveikis visuomenei.

„Siekiame, jog šio ciklo renginiai ne tik supažindintų dalyvius su socialinio verslo kryptimi, bet ir įkvėptų juos prisijungti, palaikyti ar netgi sukurti savo socialinius verslus ir iniciatyvas“, – pranešime cituojama viena iš „Social Entrepreneurship Cycle 2020“ mentorių bei organizatorių Indrė Razbadauskaitė-Venskė.

Per paskutinįjį socialinio verslumo renginį bei dirbtuves „Social Entrepreneurship cycle #3“ dalyviai galės iš arčiau susipažinti, kas yra socialinis verslas, kokius iššūkius patiria bei turės galimybę parengti bendrines rekomendacijas dvejiems socialiniams verslams bei iniciatyvoms: „Spalvoto Meduolio Diena“ ir „Textale“.

Geriausias rekomendacijas pateikę ir aktyviausi dalyviai bus apdovanoti vertingais prizais. Prizinis fondas sudarytas iš socialinių verslų gaminamos produkcijos: „Share the Light“, „Ūkai“, „Pirmas Blynas“, „Žalia krautuvėlė“.

„Taip, mes remiame ir skatiname socialinį verslą Lietuvoje“, – sako renginio organizatorė I. Razbadauskaitė–Venskė.

Renginyje nemokamai gali dalyvauti visi. Registracija vyksta čia.


  2020-12-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt