P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcija įvertinta kaip sėkmingai dirbanti įmonė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-18


Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) paskelbė konkurso „Sėkmingai dirbanti įmonė” nominantus. Tarp jų – ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, įvertinta už puikius rezultatus bei investicijas į uosto vystymą.

LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius džiaugiasi, kad įmonės sugebėjo dirbti pelningai, įveikti globalų nuosmukį bei sėkmingai organizuoti savo veiklą.

„Šie metai verslui – didelių išbandymų metai: pasaulinė pandemija, trūkinėjančios tiekimo grandinės, „Brexit” ir kt. Kad ir kokia sudėtinga situacija būtų, galime džiaugtis daugybe pavyzdžių, kai Lietuvos įmonės atranda būdų tobulinti savo produkciją ir paslaugas, didinti savo konkurencingumą net ir tokiomis įtemptomis sąlygomis, kokias turime šiemet. Tokios įmonės veikia ryžtingai, ieško galimybių, išbando netradicinius metodus, diegia naujas technologijas savo veikloje. Tikiu, kad ilgalaikėje perspektyvoje jos ir toliau plėsis bei stebins Lietuvos ir globalias rinkas”, – pabrėžia LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Uoto direkcija didžiųjų įmonių grupėje įvertinta už gerus rezultatus, kryptingas investicijas į uosto infrastruktūrą bei kitus rodiklius ir iniciatyvas.

„Valstybės investicijos į uosto vystymą, įskaitant ES lėšas, yra vienas iš svarbiausių faktorių, lėmusių Klaipėdos uosto sėkmę visame regione. Šis apdovanojimas yra reikšmingas mūsų įmonės veiklos, viso uosto įvertinimas, rodantis, kad einame teisingu keliu, ir baigiantis metams galime pasidžiaugti puikiais rezultatais. Vertiname savo darbuotojų ir partnerių pastangas, kurių dėka esame tarp sėkmingai dirbančių įmonių”, – pranešime cituojamas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Per 2020 metus Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija į uosto infrastruktūrą planuoja investuoti 50 mln. eurų. Iki gruodžio pradžios buvo investuota apie 48 mln. eurų.

Konkurse „Sėkmingai dirbanti įmonė” vertinama įmonių produkcijos, paslaugų, eksporto apimtis, pelnas, investicijos į gamybą. Taip pat atsižvelgiama į darbuotojų skaičiaus pokytį įmonėje, ar steigiamos naujos darbo vietos, koks vidutinis mėnesinis darbuotojų atlyginimas, kokių kokybės standartų laikomasi bei kaip gerinamos darbo sąlygos.


  2020-12-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt