P0

Politika

Sustabdė skrydžius iš Didžiosios Britanijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-20


Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijai sekmadienį pasiūlius Vyriausybei sustabdyti skrydžius iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą, vakare sušauktame ministrų kabineto posėdyje šiam pasiūlymui pritarta.

Nuo gruodžio 14 d. iki gruodžio 20 d. 13 val. iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą atvyko 3485 keleivių, iš jų į Kauno oro uostą – 1346. Palmiros Mart nuotr.

„Tokį sprendimą priėmėme atsižvelgę į susidariusią situaciją dėl mutavusio COVID-19 viruso Didžiojoje Britanijoje. Taip pat atsižvelgėme į sprendimus, kuriuos priėmė kaimyninės valstybės Latvija ir Estija. Mūsų tikslas užtikrinti Lietuvos visuomenės saugumą. Toks sprendimas nėra lengvas, žinome, kiek daug artimųjų yra Jungtinėje Karalystėje, bet toks sprendimas yra laikinas ir tikėkimės, kad jau greitai tokių griežtų priemonių nereikės“, – Vidaus reikalų ministerijos pranešime cituojama Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkė, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

Belgija ir Nyderlandai jau priėmė sprendimus dėl skrydžių draudimo iš Didžiosios Britanijos.

Nuo gruodžio 14 d. iki gruodžio 20 d. 13 val. iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą atvyko jau 3485 keleivių: į Vilniaus oro uostą atvyko – 2139 asmenys, į Kauno oro uostą – 1346.

Skrydžiai iš JK į Lietuvą stabdomi laikinai – nuo pirmadienio, gruodžio 21 d., 4 val. iki gruodžio 31 d. 24 val.

Anksčiau skelbta, jog į Lietuvą iš JK dar planavo atskristi apie 7000 žmonių.

Pasak mokslininkų, Didžiojoje Britanijoje aptikta nauja COVID-19 atmaina daugiau mirčių, ko gero, nesukels, bet ji plinta labai greitai ir užkrečia daugiau žmonių.


  2020-12-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt