P0

Spyglys

Prokurorų akių nebado*

Spyglys
2020-12-22


Ėjo sau Spyglis Vilties gatve ir apėmė jį neviltis pagalvojus, kad, ko gero, gana abejinga publika dirba Klaipėdos apygardos ir apylinkės prokuratūrose.

Žinoma, kad ne patys prokurorai pastatė sau po langais atminimo ženklą, skirtą Sausio 13-osios įvykiams, tai formaliai ir rūpintis juo tikrai neturi. Bet negi nuolat praeinant pro šalį, ypač artėjant šių įvykių metinėms, toks vaizdas jų akių nebado?

Aišku, Spyglys nesitiki, kad atsiras koks prokuroras, kuris išeis ir su šlapia kempinėlė nuvalys paukštelių „dovanas”. Bet bent jau paprašyti, kad valytoja tai padarytų, juk tikrai gali. O jei jau ji būtų nesukalbama, tai bent jau skambutis iš prokuratūros į savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyrių tikrai padėtų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-12-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt