P0

Švietimas

Klaipėdos universiteto mokslo darbuotoja tapo viceministre (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-23


Trečiadienį prie naujosios Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos vadovybės prisijungė viceministre tapusi dr. Agnė Kudarauskienė, kuruosianti profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą sritis.

Dr. Agnė Kudarauskienė. facebook.com nuotr.

Ji pastaruoju metu buvo švietimo ekspertė, atsakinga už profesinio mokymo tobulinimą Lietuvos pramoninkų konfederacijoje, taip pat inovacijų ekspertė Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje, Klaipėdos universiteto Pedagogikos katedros mokslo darbuotoja.

A. Kudarauskienė yra Vytauto Didžiojo universiteto absolventė, šiame universitete įgijusi edukologijos daktaro, švietimo vadybos magistro ir filosofijos bakalauro laipsnius. Stažavosi Beijing Capital Normal universitete Kinijoje.

Yra dirbusi Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre, Vytauto Didžiojo universitete, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centre, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijoje. A. Kudarauskienė taip pat buvo išrinkta į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Suaugusiųjų neformalaus švietimo tarybą, Studijų kokybės vertinimo centro tarybą.

„Artimiausio laikotarpio prioritetas – užtikrinti, kad profesinis mokymas – pirminis ir tęstinis – vyktų kaip įmanoma sklandžiau, organizuojant ugdymo procesą nuotoliniu būdu. Taip pat išspręsti praktikų įmonėse organizavimo klausimą, darbdaviams vengiant pašalinių kontaktų“, – pranešime cituojama A. Kudarauskienė.

Viceministrė pabrėžia būtinas priemones, siekiant formuoti kultūrą, kuri būtų palanki profesiniam mokymuisi ir nuolatiniam tobulinimuisi, – tai karjeros planavimo visą gyvenimą sistema, profesinio mokymo atitikimas darbo rinkos reikalavimams, profesijos mokytojų korpuso stiprinimas, pameistrystės efektyvinimas.


  2020-12-23

  2 komentarai “Klaipėdos universiteto mokslo darbuotoja tapo viceministre”

  1. AvatarBet (IP: 78.56.73.87)
  2. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Na, ne taip svarbu kas kuo tapo, svarbu, kad bent kažkas dirbti pradėtų. Puiku, jaunimas imasi veiklos , po metukų gal ir rezultatai pasirodys, nors šioje srityje daug padaryta, svarbu, kad neužleistų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt