„Klaipėdos vanduo“ žada susidraugauti su elektroniniu parašu (2)

Svarbu, Verslas
Avatar photoMartynas Vainorius
2020-12-23

Butą šiomis dienomis įsigijęs klaipėdietis sakė negalėjęs patikėti, kad sudarant naują sutartį su AB „Klaipėdos vanduo“ pastaroji nepripažįsta elektroninio parašo ir reikalauja spausdintos, ranka pasirašytos arba atskenuotos sutarties. Ši situacija, anot jo, ypač glumina dėl dabartinės pandemijos.

Bendrovės atstovai savo ruožtu tikina, kad kaip tik šiomis dienomis baigiamos reikalingos procedūros, kad nauji klientai galėtų sutartis pasirašyti ir elektroniniu parašu.

„Atviros Klaipėdos” skaitytojas pasidalino „Klaipėdos vandens“ kartu su sutartimi atsiųstu laišku, kurį gavo užpildęs prašymą, kad pasikeitė buto savininkas.

„Kodėl „Klaipėdos vanduo” tokie nemodernūs? Ypač, kai elektroninis parašas yra prilygintas normaliam. Paskambinus pasitikslinti, ar tikrai negalima pasirašyti elektroniniu parašu, konsultantė sakė, kad įmonė jo nenaudoja. Tačiau aš nei spausdintuvo turiu, nei noro trenktis kažkur karantino metu”, – sakė vyras.

Jis paminėjo ir aplinkybę, kad perkant būstą, kuriam prireikė ir paskolos, „Klaipėdos vanduo” buvo vienintelė įstaiga, kuriai reikia fiziškai kažką nešti.

„Klaipėdos vandens” komunikacijos vadovė Gintarė Butkienė, komentuodama šią situaciją, tikino, kad klausimas dėl elektroninio parašo naudojimo dokumentams įmonės viduje buvo iškeltas jau prieš kelius mėnesius ir taip pasirašyti dokumentai palaipsniui jau pradėti naudoti.

„Buvo likusios tik sutartys su abonentais, nes jos atskirai archyvuojamos ir reikėjo padaryti tam tikrus darbus. IT specialistai juos kaip tik baigė ir nuo trečiadienio klientai tokias sutartis jau galės siųsti pasirašę ne tik įprastu, bet ir elektroniniu parašu”, – teigė pašnekovė.

Žymos: | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “„Klaipėdos vanduo“ žada susidraugauti su elektroniniu parašu”: 2

  1. X parašė:

    Vienintele imone, kuriai reikia pavedima daryti: jokiu e. saskaitu, jokiu vidurkiu, jokiu nuotoliniu nuskaitymu. Savitarnos puslapis is viduramziu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Dalis klaipėdiečių buvo likę be vandens

Pirmadienį antroje dienos pusėje, po 16 val., socialiniuose tinkluose pasirodė susirūpinusių klaipėdiečių pranešimai, jog pietinėje miesto dalyje dingo vanduo. Žmonėms ...
2024-06-10
Skaityti daugiau

Aplinkosauga, Svarbu

Dumpiuose - dideli dumblo pūdymo ir deginimo užmojai

Uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos  vanduo” rengiasi dumblo apdorojimo įrenginių plėtrai Dumpiuose, o vėliau – ir statyti džiovinto dumblo deginimo ...
2024-06-03
Skaityti daugiau

Regionas

Ragina laistymo sistemas naudoti nakties metu

Atšilus orams ir įsibėgėjant sodininkystės sezonui AB „Klaipėdos vanduo“ fiksuoja, jog vandens sunaudojama ženkliai daugiau, tad vėl yra gyvenviečių, kur ...
2024-05-27
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This