P0

Mums rašo

Kalėdinis klebono sveikinimas

kun. Rolandas Karpavičius
2020-12-25


Kalėdų dienos Mišių liturgijoje skaitome šiuos Evangelijos žodžius: „Pradžioje buvo Žodis. Tas Žodis buvo pas Dievą, ir Žodis buvo Dievas. Jis pradžioje buvo pas Dievą. Visa per jį atsirado, ir be jo neatsirado nieko, kas tik yra atsiradę. Jame buvo gyvybė, ir ta gyvybė buvo žmonių šviesa. Šviesa spindi tamsoje, ir tamsa jos neužgožė.“ (Jn 1, 1-5) Šiuose žodžiuose randame pačią Kalėdų slėpinio esmę – ėdžiose gulintis Kūdikis yra ne tik Viešpats, Gelbėtojas, Mesijas, bet jis yra Žodis.

Visi žinome, kad žodis yra komunikacijos, bendravimo priemonė. Tačiau šis Žodis kalba kitaip, nes jis yra Kūdikis, kuris prabyla į mus ne žodžiais, bet savo asmeniu. Tėvas prabyla į mus per savo Sūnų, kviesdamas mus į bendrystę su savimi. Kalėdos yra bendrystės šventė, buvimo su kitu diena.

Nepaisant visų sunkumų, kuriuos pergyvename, vis vien esame kviečiami sutikti vienas kitą ir patirti bendrumo, šeimos, artumo šventę. Tad būkite pasveikinti ir palaiminti sulaukę dar vienos Kristaus Gimimo iškilmės. Tedžiūgauja Jūsų širdys ir teneliūdi!


  2020-12-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt