P0

Sportas

„Neptūnas“ atsisveikino su treneriu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-26


Klaipėdos „Neptūno“ moterų komanda abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Daliumi Ubartu.

„Neptūno” nuotr.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti Daliui už įdėtą darbą ir pastangas“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ sakė sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Po dešimties rungtynių „Huawei Moterų lygoje“ „Neptūno“ moterų komanda yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje su penkiomis pergalėmis.

Toliau vyriausiosios trenerės pareigas tęs 2019-2020 m. sezone „Neptūno“ komandai vadovavusi Andra Gabalytė. Trenerės asistente paskirta Irma Raugaitė, o treniruotėse individualiai su žaidėjomis dirbs Martynas Airošius.

„BasketNews.lt“ prieš savaitę skelbė, kad ekipos krepšininkės buvo pradėjusios „drastiškai reikšti nepasitenkinimą 50-mečio specialisto diegta darbo metodika, o palaipsniui kilusi įtampa netgi virto ultimatumu nepasirodyti rungtynėse”.

„Neptūno“ vadovybė sureagavo į aistras komandoje ir suspendavo D. Ubartą, vietoje kurio paskutiniuose dviejuose „Huawei Moterų lygos“ susitikimuose vadavo žaidžiančioji asistentė Andra Gabalytė.

D. Ubartas buvo pasamdytas praėjusią vasarą, o 2019-2020 m. sezone „Neptūnui“ vadovavo A. Gabalytė.

D. Ubartas į gimtąją Klaipėdą vasarą grįžo po ketverių metų darbo Kinijoje. Anksčiau jis uostamiestyje treniravo tuometines Klaipėdos moterų komandas „Lemminkainen“ ir „Fortūną“.


  2020-12-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt