P0

Koronavirusas

Sergantieji lengva COVID-19 forma galės būti gydomi ir Palangos reabilitacijos įstaigose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-28


Nuo šiol pacientus, sergančius koronaviruso infekcija, kai jiems nėra reikalinga deguonies terapija, bus galima gydyti ir medicininės reabilitacijos įstaigose.

Koronaviruso infekcija sergančius pacientus tolimesniam simptominiam gydymui galės priimti dešimt šalies medicininės reabilitacijos įstaigų, tarp kurių – keturios veikiančios Palangoje.

Į šį sąrašą yra įtrauktos Palangos Reabilitacijos ligoninė (ne mažiau kaip 70 lovų), UAB „Palangos žvorūnė“ (ne mažiau kaip 160 lovų),
UAB „Palangos Linas“ (ne mažiau kaip 50 lovų) ir Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ (ne mažiau kaip 50 lovų).

Bendras lovų skaičius reabilitacijos įstaigose siekia 900. Likus ne daugiau kaip 30 proc. laisvų lovų, apie tai elektroniniu paštu ir telefonu reabilitacijos įstaigos turės informuoti kitą medicininės reabilitacijos įstaigą pagal prioriteto eilę ir Sveikatos apsaugos ministeriją. Iš Palangos sanatorijų aukščiausiai – antroje sąrašo vietoje – yra Palangos Reabilitacijos ligoninė.

Siekiant išvengti koronaviruso plitimo, reabilitacijos įstaigos turės užtikrinti, kad pacientai, kuriems asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos dėl koronaviruso infekcijos, būtų atskirti nuo kitų pacientų.

Pacientus, pervežti į medicininės reabilitacijos įstaigas turėtų gydymo įstaiga, kurioje prieš tai pacientas gydėsi. Paciento būklei pablogėjus, žmogus turėtų būti grąžinamas į aktyviojo gydymo paslaugas teikiančią gydymo įstaigą.


  2020-12-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt