P0

Jūros istorijos

Kiek eksponatų yra Lietuvos jūrų muziejuje?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-29


Lietuvos jūrų muziejus antrojo karantino metu siūlo lankytojams ir gerbėjams neapleisti jo ir lankytis virtualiai tinklalapyje www.muziejus.lt bei socialinėse „Facebook“, „Instagram“ paskyrose. Čia, o kartu ir interneto dienraštyje „Atvira Klaipėda” nuolat publikuojami įdomūs faktai.

Ar žinote kiek eksponatų yra Lietuvos jūrų muziejuje? Kaip jie komplektuojami? Apie tai muziejaus metraščio straipsnyje „Po muziejaus burėmis. Muziejininkų darbai ir įvykių kronika“ pasakoja muziejaus direktoriaus pavaduotojas-vyriausiasis fondų saugotojas Romas Adomavičius.

1979 m. liepos 28 d., kai buvo atidarytos Klaipėdos jūrų muziejaus ir akvariumo ekspozicijos Nerijos forte, Pajūrio žvejo etnografinė sodyba ir lauko laivų ekspozicija, muziejus rinkiniuose tuo metu buvo 5060 eksponatų.

2020 m. sausio 1 d. duomenimis muziejaus rinkinius sudaro 89 653 vnt. eksponatų, saugomų pagrindiniame ir pagalbiniuose fonduose.


  2020-12-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt