P0

Veidai

Nuo sausio Klaipėdos STT valdybai vadovaus Žydrūnas Krampalcas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-30


Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) praneša, jog nuo 2021 m. sausio 1 d. skiriamas naujas STT Klaipėdos valdybos viršininkas. Juo tapo Žydrūnas Krampalcas.

Ž. Krampalcas turi 29 metų valstybės tarnybos stažą, STT dirba 19 metų. Nuo 2016 m. kovo mėn. Ž. Krampalcas ėjo STT Panevėžio valdybos viršininko pareigas. Anksčiau dirbo STT Panevėžio valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus viršininku, prieš tai yra dirbęs įvairiuose policijos kriminalinės žvalgybos padaliniuose. Ž. Krampalcas yra baigęs Lietuvos policijos akademiją ir įgijęs teisės magistro laipsnį.

Ž. Krampalcas yra ne kartą skatintas už pavyzdingą tarnybą, apdovanotas STT 3-ojo ir 2-ojo garbės ženklais, STT medaliu „Už nuopelnus“. Yra gavęs Prezidentūros garbės raštą, Generalinio prokuroro padėkas už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Klaipėdos valdybos viršininko pareigas nuo 2013 m. vasario ėjęs Arvydas Juršėnas nuo 2021 m. sausio 1 d. tarnybą STT baigia.


  2020-12-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt