P0

Mums rašo

Naujametinis klebono sveikinimas

kun. Rolandas Karpavičius
2020-12-31


Mielieji,

Naujųjų metų šventė yra padėkos laikas. Įprasta liturgijoje Naujųjų išvakarėse giedoti padėkos himną Te Deum, kuriame apgiedama Dievo didybė ir jo nuveikti darbai dėl mūsų. Dėkodami žvelgiame į praeitį, o kartu viliamės, kad ateitis yra gerojo Dievo rankose.

Kitais metais popiežius Pranciškus pakvietė visą Bažnyčią apmąstyti šv. Juozapo, Marijos sužadėtinio asmenį. Skelbdamas šv. Juozapo metus Šv. Tėvas rašė: „Juozapas yra „priimantis tėvas“ pirmiausiai dėl to, kad be jokių išankstinių sąlygų priėmė Mariją ir su ja susijusį didįjį Dievo planą. Marijos sutuoktinis, pasitikėdamas Viešpačiu, priima savo gyvenime sutinkamus įvykius su drąsiu tikėjimu, kuriuo jį apdovanojo Šventoji Dvasia. Per šventąjį Juozapą kiekvienam iš mūsų šiandien Dievas sako: ‘Nebijok!’“

Nežinome, kokie bus 2021-ieji, nežinome kaip galėsime organizuoti bažnytinę veiklą, bet vis vien esame kviečiame atrasti laiko maldai, apmąstymams, dvasiniams ieškojimams, raginami nebijoti ir pasitikėti Dievo gerumu. To ir linkiu Jums visiems.


  2020-12-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt