Klaipėdoje planuojama tarptautinio restorano statyba (50)

Miestas, Svarbu
Virginija Spurytė
2021-01-05

Nors viešojo maitinimo sektorius išgyvena koronaviruso pandemijos sukeltą krizę, Klaipėdoje planuojamos naujo restorano statybos. Naujas objektas dar šiais metais turėtų būti pastatytas netoli Naujosios perkėlos.

Projektuotojų vizualizacija

Maitinimo paskirties pastatas planuojamas Minijos g. 90 esančiame sklype, o tiksliau – prie Minijos ir Varnėnų g. sankirtos.

Šiuo metu sklype auga medžiai ir kiti želdiniai, kuriuos numatyta pašalinti, tačiau vietoje jų, po statybų pasodinti 18 naujų – eglių, pociūgių arba gudobelių.

Paviešintuose maitinimo paskirties pastato statybų projektiniuose pasiūlymuose, kuriuos parengė UAB „TS Projects“ (projekto vadovas Osvaldas Jankauskas), nurodoma, kad Minijos g. 90 projektuojamas 359,37 kv. m ploto, 1745 kub. m tūrio, dviejų aukštų pastatas.

„Statinyje numatoma lankytojų erdvės, virtuvės zonos bei reikalingos sandėliavimo, darbuotojų ūkinės patalpos, san. mazgai. Žmonėms su negalia pritaikytas keltuvas, pusiau uždari balkonai antrame aukšte skirti lankytojų reikmėms. <…> Statinio stilius: modernus, stačiakampių formų su išsikišusiais stogeliais, balkonais, vidinėmis ir išorinėmis pusiau uždaromis erdvėmis“, – rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Juose nurodoma, jog maitinimo paskirties pastate – restorane vienu metu bus galima priimti apie 100 žmonių.

„Vadovaujantis STR 2.06.04:2014 „Gatvės ir vietinės reikšmės keliai. Bendrieji reikalavimai“, projektuojamam pastatui numatomas automobilių parkavimo poreikis 10 vietų. Šiais projektiniais pasiūlymais numatoma įrengti 10 vietų maitinimo paskirties pastatui aptarnauti, bei papildomas 20 vietų aplinkiniams pastatams aptarnauti“, – teigiama projektiniuose pasiūlymuose.

Projektuotojų vizualizacija

Maitinimo paskirties pastato statybos projekto užsakovė yra bendrovė „Viremidos investicijos“. Jos vadovas Šarūnas Butkus teigė, kad jau dabar yra žinoma, koks restoranas naujajame pastate įsikurs, tačiau jo pavadinimas kol kas neviešinamas. Aišku tik tai, kad restoranas yra žinomas tarptautinėje erdvėje, o Klaipėdoje jo dar nėra buvę.

„Mes išliksime pastato savininkai, bet restorano veikla tikrai neužsiimsime“, – „Atvirai Klaipėdai“ teigė Š. Butkus.

Paklaustas, kada galima tikėtis naujojo restorano atidarymo, verslininkas vylėsi, kad statybas pavyks pabaigti šiemet. „Toks būtų mūsų noras“, – sakė pašnekovas.

Jis kol kas nekomentavo, kiek planuojama investuoti į naująjį pastatą, nes esą kol nėra parengto techninio projekto, nėra aiški ir būsimų darbų sąmata.

Beje, šiuo metu darbo paieškos ir pasiūlos skelbimų portale cvbankas.lt yra skelbimas, kad Klaipėdoje ieškomas KFC restorano padalinio vadovas.

Žymos: | | | |

Komentarai (50):

Atsakymų į “Klaipėdoje planuojama tarptautinio restorano statyba”: 50

 1. Stasys parašė:

  Absoliučiai bejėgiai,ar korumpuoti miesto valdininkai Suprantu reikalinga miesto plėtra,bet jos metu turi būti vykdoma miesto želdinių priežiūra 100% įsitikines,vietoj tų puikių eglaičių bus pasodinti keli paliegėliai Žodžiu aplinkinis kvartalas tampa cementine dėžučių dykra,prikmšta ,,fūrų” Liūdna Švyturio arenos aikštelės pilnos sunkaus trasporto Gal kontroliuojantys valdininkai akli?,ar uostininkų kišenėse tupi?

 2. Gal parašė:

  Kaip yra antivskserių, taip yra ir savotiška internetinių zyzlių asociacija. Dabar ten dykra. Bet jiems geriau. Niekas į jus dėmesio nekreipia. Šunys loja, miestas tvarkosi. Gero vakaro. 🙂

 3. kaimas parašė:

  Bufetas primityvus projektas gaila sugadins vaizdą į marias naikins želdinius jau bus vtvaru ir darnu

 4. Klaipedietė parašė:

  Kada baigs Klaipėdoje statyti tas dėžes?

 5. skaičiai parašė:

  Viskas normalu, tik … automobilių aikštelė 10 auto. O restoranas 100 kėdžių.
  Teks ateiti pėstute

 6. Anonimas parašė:

  Svarbiausiai, matyt, buvo išskersti medžius, o po to pasodinti rykštes ir tą kioską be ryšio.

 7. Gyventojas parašė:

  Klaipeda jau seniai tapo gudziu uzkampiu, tai sis kioskas puikiai tiks.

 8. Gaila parašė:

  Dar vienas Taikos pr. mastelį visiškai ignoruojantis projektėlis. Nežiūrnt į Aukštybinių pastatų schemą, Detalųjį planą ir naująjį Bendra planą, kuriuose šioje sankrįžoje numatytas 30 m aukščio pastatas, turėsime dar vieną, neformuojantį gatvės išklotinės, padrikai numestą, pagerintą kioską. Tokių statinukų vakariniame Minijos gt. pakraštyje pritrupinta apsčiai . Beprasmiai minėtų planavimo dokumentų sprendiniai taip ir liks popieriuje , o Minijos gt išliks chaotišku ir nužmogintu pakraščio keliu su tik automobiliams skirtom įstaigėlėm…

 9. Mindaugas (husky) parašė:

  Su teksto suvokimu pas mane viskas gerai,ne taip,kaip pas tamsta su komentarų turiniu! Įsiskaityk į mano komentaro tekstą ir suvok,kam jis buvo skirtas. Galiu palengvinti pačio kančias-komentaras buvo skirtas bambekliams,kurie bet kokiu judesiu nepatenkint,suvokei?

 10. Žmogus parašė:

  Gražus projektas

 11. Mindaugas (husky) parašė:

  Gerbiamieji,niekas jūsų neverčia ten valgyti,kas liečia statinius ar kitas investicijas į miestą,tai-gėris,kažkam darbo vieta,o kažkuriam varguoliui euriukas prie pašalpos,paskaitykite bent kelis puslapius ekonomikos vadovėlių! Taip pat,geriau pastatas su prižiūrėta teritorija,keliais suoliukais,negu kartą į metus pjaunama savivaldybės lėšomis žolė…Dėl apleistų mikrorajonų,tai ponia kūrkite iniciatyvinę grupę ir pirmyn su reikalavimais pas „savibliadybėje” sėdinčius asmenis.

  • Mindaugui parašė:

   Ar nesupranti, kad apie ką kalba? Teksto suvokimo bėdos?

  • Aha parašė:

   ,,kurkite iniciatyvinę grupę” ir užsip’ reikalaukite negyvai. Nieko nekeičia gyventoju nuomonė, reikalavimai, teisės ir etc. Akivaizdžiai matome klausimuose dėl Girulių, uosto durpių, rūdos krovimo, LEZ o taršos senamiesčio griovimo ir medžių vogimo iš Klaipėdos gatvių ir parkų. Valdo niekšai. O niekšai daro ką nori. Ir dar tyčiojasi. Taip kaip tu.

  • Patys jūs niekšjai parašė:

   Kuršių marių pakrantę prišiukšlino ir valdžia? Ko tik ten nerasi nuo bambalių iki prezervatyvų.

 12. 88 parašė:

  Dar vienas kioskas.

 13. Regina parašė:

  Skaitai ir galvoji ar valdzia ka nors galvoja.Pilni kampai klaipedoje kavines.,parduotuves,kirpyklos,vaistines.Daugiau nieko nerasi.Tiek zmoniu nera mieste kiek be proto visko pristatyta.Geriau tvarkytumet saligatvius pervaziave per miesta.Viskas isluzineje. NORISI pinigus leisti, sena sutvarkykit.Neaisku kas medziais prie namu rupinasi,Jie Jau laidus Siekia. Zmogus turi Pat’s ieskoti kas juos apkirps.Uz butus mokam,keliai gali kojas issisukt bet senas rajonas,juk centra parodyt reikia.O CIA kaip ne zmones gyvena.KiekSuprantu turetu but tarnyba kuri rudeni pavasari geneja medzius Ne nupjauna o geneja.O kur ja rast. Jie turetu dirbti savo darba ,o ne mes ju ieskot.Cia kai pasiziuri tai net nezinau ka rasyt,autobusu kontrolierius atveza prie stoteles ,kadangi Jie lauks autobuso ir tikrins.Kokioje salyje jus matet tokia betvarke.Visur stotelese laukia kontrolieriai,patikrina ir toliau vaziuoja su autobusu.Nori islipk ilipk ir tikrink.O ne kaip ponus vazinet,taip taupomi pinigai.Vienu zodziu reikia matyti toliau savo nosies ,kad galetum dziaugtis I bet koki kiema uzejus.

  • Manau kad parašė:

   stengiamasi realizuot pinigus ir kuo greičiau atsikratyt per kelintas rankas praleisto kažkada už dyka nuprixvatizuoto ž.sklypo.Šioje teritorijoje tokiu buvusiu laiku perliuku ypač dauk;D)

  • Nu bet parašė:

   namas kaip šarvojimų vieta

  • Klp parašė:

   Aha privatus verslas turi tau šaligatvi sutvarkyt. Už dyką žinoma. Tipinis budulio mastymas.

  • white parašė:

   Gerb. Regina. Žmonės savavališkai sodino medžius. Be projektų ir leidimų. Taigi va, pasodinai medį, būk toks malonus pasirūpink juo. Sovietmetis senai baigėsi. Yra namų ūkis, ten ir sprendžiate ką daryti.

  • burburbur parašė:

   Svarbiausia, net kontrolieriai ne į temą užkabinti, matai turi savo autobusiuką, ant kiek piktas žmogus ant visko 😀

 14. klp parašė:

  Apmaudu, kad miestas tapo tik degaline pakeliui į Nidą ar Palangą važiuojantiems. Seniau taip apie Kauną kalbėjom, dabar su Klaipėda tai nutiko. Nes jei mes, klaipėdiečiai, nemylėsim miesto, tikrai jis niekam įdomus nebus. Pažiūrėkim į Senamiestį, Naujamiestį… Graudu. Pinigas aplenkia miestą, užklysta tik paturbintus kioskus bestatantys.

 15. Q parašė:

  Tiksliau būtų įvardinti tarptautine užkandine, o ne restoranu. Restoranu galima būtų pavadinti tik paties Mcdonalds būstinėje (Čikaga, USA). Ten ir produktų kokybė, kokios nerasi jų pačių tinkluose.

 16. Miesto gatvė parašė:

  tai vieša erdvė ir viešas interesas, bet nei juoktis nei verkt. Tai ambicingo miesto su pirmaujančiu Baltijos jūros uostu PROVERŽIS kioskais pagrindinių miesto gatvių išklotines formuoti? Taikos pr. „Švyturio” areną jau balaganu aplipdė, dabar ėmėsi tarptautiškai kioskinti Minijos

 17. JONAS parašė:

  Kas daroma, kad miestas netaptų provincija- viskas blogai! Ar neatsibodo rašinėti nesąmones!

  • jonui parašė:

   Nu jo, šlamštmaisčio „restoranai”- didmiesčio atributai, kuo jų daugiau, tuo provincijos mažiau. Bravo.

  • ezys parašė:

   >>>jonui.
   Tai kiek ju yra kokioj Klemej ar Kraziuose? Fransize daug kainuoja, provincijoje niekada neatsipirktu.

  • ezy parašė:

   O ką iš tavęs, ezy, išgirsi? 🙂 Negi ką benustebinsi pasakęs, jog didžiausias Kongo rudnosiu esi 😀

  • To jonui parašė:

   Ar pamiršau kad restoranu veikla uždrausta .tik isinešimui maidtss. Tai mak donald
   Ir neaišku kada atsidarys. Galimai niekada . Nes skepai tik 1 rušies virusui. Bet atsirado dar 3 . Kuriems neaišku ar veiks vakcina. O jai veiks .varmacevtai su Geitsu turi labarayorijosę dar 100 ginklu masinio naikinimo
   Tad ar nepaleis?

  • to to jonas parašė:

   Prie mc visą dieną automobilių eilės. Ir šiaip greitojo maisto „restoranams” dabar geros dienos.

  • Anonimas parašė:

   „O jai veiks .varmacevtai su Geitsu turi labarayorijosę dar 100 ginklu masinio naikinimo”

   Psichiatrinėje internetą įvedė? Sveikinu

 18. Nesusipratimui parašė:

  Nuo kada kfc, mcdonald, burger King yra restoranai???
  Ir išvis, jei jau žmonija saugote ir ivedate draudimus nuo kronos tai įveskite draudimus pardavinėti ir vartoti nesveika maistą, subranginti iki kosmoso cukrų, miltus…. Uždrausti cigaretes

 19. Nojus parašė:

  Gatvė, galėjusi tapti klaipėdietiška vizitine kortele, tampa degalinių, autoplovyklų ir hesburgerių „rojumi”. Gaila…

 20. Veganas parašė:

  Žodžiu, eilinis (ne)sveiko maisto bufetas

 21. Zao parašė:

  Nelabai yra ką slėpti, gi KFC 🙂 bet smagu laukėm

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Senamiestyje atstatys nedidelį gyvenamąjį namą

Senamiestyje, sklype Daržų g. 5, rengiamasi atstatyti vieno buto gyvenamąjį namą, kuris buvo nugriautas praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje. Projektuotojų vizualizacija ...
2024-07-02
Skaityti daugiau

Sveikata

Rekonstruos gamybines dirbtuves ant Mėmelio gynybinio pylimo

Klaipėdos psichikos sveikatos centras, įsikūręs ant senųjų miesto gynybinių įtvirtinimų pylimo, sklype Galinio Pylimo g. 3, rengiasi rekonstruoti jam priklausančias dirbtuves ...
2024-06-27
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Projektuojamas Jūreivystės mokyklos mokymų centras

„Projektuojamas mokymų centras komponuojamas į bendrą pastatų ansamblį su Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos pagrindiniu pastatu adresu I. Kanto g.7”, – ...
2024-06-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This