P0

Uostas ir jūra

Ne visi žvejai laikosi karantino reikalavimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-06


Antradienio popietę Klaipėdos miesto ir Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai uosto akvatorijoje tikrino, ar pramoginių laivelių laivavedžiai yra blaivūs, ar laikosi visų laivybos saugumo reikalavimų.

Tačiau didžiausias dėmesys, pasak policijos pranešimo, buvo skirtas patikrinti, ar daugiausia stintų žvejoti plaukiantys žmonės laikosi karantino reikalavimų.

Skelbiama, jog pareigūnai patikrino apie 20 laivelių.

Dėl karantino reikalavimų pažeidimų buvo pradėtos 7 administracinės teisenos – laivuose buvo iš kitų savivaldybių atvykusių žmonių arba vienu laivu plaukė asmenys iš kelių šeimų ūkių.

Uosto vidus kompas

Dar 4 administracinės teisenos dėl karantino sąlygų pažeidimų buvo pradėtos, patikrinus žvejojusius krante. Visi pažeidimai užfiksuoti Malkų įlankos ribose.

Policijos pareigūnai ragina paisyti karantino ir saugaus elgesio vandenyje taisyklių, o priemones tam kontroliuoti žada rengti nuolat.


  2021-01-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt