P0

Svarbu, Transportas

Policija keičia taktiką: pajūryje – daugiau postų (9)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-06


Antradienį įvykusiame vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės nuotoliniame susitikime su policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla aptartas sausio judėjimo ribojimų priemonių įgyvendinimo planas.

Anot pranešimo, sausį daugiau pareigūnų pajėgų bus skiriama savaitgaliais, mažiau – darbo dienomis. Visoje šalyje bus mažiau organizuojama stacionarių kontrolės postų, tačiau judėjimo kontrolė bus aktyviau vykdoma mobiliuoju principu iš anksto neskelbiamose vietose ir neskelbiamu laiku.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Sausį bus mažiau masinių miestų uždarymų, tačiau daugiau netikėtų patikrinimų vykdoma savivaldybių miestų teritorijose. Pareigūnai atidžiai ir išsamiai nagrinės asmenų atvykimo priežastis ir aplinkybes – neturintiems pateisinamos priežasties bus taikoma administracinė atsakomybė. Taip pat pareigūnai tikrins transporto priemonių vairuotojų blaivumą, vertins kelių eismo taisyklių pažeidimus.

„Tuose šalies rajonuose, kurie ribojasi su miestų savivaldybėmis, keičiasi kontrolės postų išdėstymas, tad žmonės patirs kur kas mažiau nepatogumų. Kiekvienam rajono policijos komisariatui paliekama laisvė atsižvelgti į rajono specifiškumą ir taikyti kitokias kontrolės priemones“, – teigia R. Požėla.

Atskira judėjimo kontrolės specifika bus taikoma Lietuvos pajūrio ruože ir kurortiniuose miestuose – čia veiks daugiau stacionarių postų, todėl žmonės raginami neplanuoti kelionių nesant būtinybės, nes gali tekti apsisukti ir grįžti atgal.

Šią savaitę kartu su policijos pareigūnais dirba Karo policija, o nuo artėjančio savaitgalio prisijungs ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai, Šaulių sąjungos nariai.

Per pirmąsias dvi šios savaitės dienas pareigūnai nepraleido beveik 800 transporto priemonių, pradėta 280 administracinių teisenų dėl karantino pažeidimų.


  2021-01-06

  9 komentarai “Policija keičia taktiką: pajūryje – daugiau postų”

  1. Atsimerkti! Vėl bando dedule prezidentu padaryti, dėlto ir teroras.
   Stalina iš mauzoliejaus išmetė, kada nors ir dedule įvertins.

  2. Bet žmonės, na turėkit kantrybės bent porą savaičių, tikrai viskas apimtų, pažystu ne vieną kuris dabar nagus griaužiasi kad nebeturi senelių ar tėvų o viskas kad jiem buvo pofig, dabar sako negalvojau kad taip gali būti, daugeliui jaunimo ta liga be simptomų ar lengvai praeina o vyresniems dažniausei baigiasi mirtimi, turiu pažystamą gydytoją, pasakojo, jos kaimynas buvo pofigistas, pasigavo, beveik mėnesį sirgo, kibo į plaučių uždegimą, na pataisė figūrą, numetė beveik 20 kg, dabar pats sako, saugokitės, nenorekit patirt tai kas teko man

   • Išrinkome nuskriaustosius kurie dabar atsigrebia už patirtas nuoskriaudas vaikisteje

   • Visi, kurie nori įvažiuoti, paspaudžia vieną mygtuką faceboke ir pamato komentarus , kur kelias laisvas. Kam tas cirkas su tokiom didelėm pajėgom ir išlaidom?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt