P0

Regionas

Naujam turizmo sezonui – interaktyvios priemonės Kretingoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-07


Kretingos centre, šalia rajono Turizmo informacijos centro, įrengtas ir naujo turizmo sezono jau laukia interaktyvus informacinis stendas. Tai viena iš Kretingos rajono savivaldybės kuriamų turizmo infrastruktūros priemonių, kuriomis rajonas rengiasi pasitikti 2021 metų keliautojus po Lietuvą.

„Infoterminale keliautojai ir gyventojai gali rasti naudingos informacijos apie įdomiausius turistinius maršrutus, lankytinus objektus, kitas aktyvaus laisvalaikio bei poilsio vietas Kretingos rajone“, – pranešime cituojama Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Interaktyviame lauko stende taip pat yra integruota fotografavimo kamera bei garso kolonėlės. Terminalas ateityje gali būti naudojamas ir įrengiant nemokamo belaidžio interneto (WiFi) viešąją zoną.

Šiuo metu naujasis infoterminalas veikia bandomuoju režimu, informacija pateikiama lietuvių kalba, ji dar pildoma ir ruošiama anglų kalbos versija.

Šis interaktyvus stendas įrengtas Kretingos rajono savivaldybės administracijai kartu su partneriais iš Lenkijos, Vokietijos ir Švedijos įgyvendinant bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą.


  2021-01-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt