P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Žurnalistas sulaukė pranešimo apie sprogimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-07


Policija praneša apie įvykį, kuriame trečiadienį buvo priverstas sudalyvauti „Atviros Klaipėdos” žurnalistas Martynas Vainorius ir jo šeima.

13 val. 3 min. žurnalistas į darbinio telefono numerį sulaukė trumpo skambučio iš užsienio šalies numerio. Jo metu pavyko išgirsti lietuvišką garso įrašą apie užminavimą ir po dviejų valandų įvyksiantį sprogimą. Žurnalistas spėjo padaryti kelių sekundžių trukmės įrašą.

Atvykus pareigūnams kelioms valandoms iš namų buvo evakuota ir žurnalisto šeima, ir aplinkiniuose namuose Purmalių kaime buvę kaimynai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Praėjus 25 min. po pirmo skambučio, vietoje jau esant pareigūnams, į tą patį telefoną buvo paskambinta dar kartą, įrašas jau buvo kartojamas kelias minutes. Jo metu jau buvo girdima, kad užminuota ir geležinkelio stotis bei po 2 val. įvyks sprogimas.

„Aro” pareigūnams patikrinus pastatą ir sklypą, sprogmenų nerasta.

Surinkta medžiaga aplinkybių patikslinimui pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už grasinimą žmogų susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką. Už tokį nusikaltimą baudžiama laisvės atėmimu iki ketverių metų.


  2021-01-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt