Žurnalistas sulaukė pranešimo apie sprogimą

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-01-07

Policija praneša apie įvykį, kuriame trečiadienį buvo priverstas sudalyvauti „Atviros Klaipėdos” žurnalistas Martynas Vainorius ir jo šeima.

13 val. 3 min. žurnalistas į darbinio telefono numerį sulaukė trumpo skambučio iš užsienio šalies numerio. Jo metu pavyko išgirsti lietuvišką garso įrašą apie užminavimą ir po dviejų valandų įvyksiantį sprogimą. Žurnalistas spėjo padaryti kelių sekundžių trukmės įrašą.

Atvykus pareigūnams kelioms valandoms iš namų buvo evakuota ir žurnalisto šeima, ir aplinkiniuose namuose Purmalių kaime buvę kaimynai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Praėjus 25 min. po pirmo skambučio, vietoje jau esant pareigūnams, į tą patį telefoną buvo paskambinta dar kartą, įrašas jau buvo kartojamas kelias minutes. Jo metu jau buvo girdima, kad užminuota ir geležinkelio stotis bei po 2 val. įvyks sprogimas.

„Aro” pareigūnams patikrinus pastatą ir sklypą, sprogmenų nerasta.

Surinkta medžiaga aplinkybių patikslinimui pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už grasinimą žmogų susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką. Už tokį nusikaltimą baudžiama laisvės atėmimu iki ketverių metų.

Žymos: | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Kretingoje vyks pratybos, naktį - komendanto valanda

Šį šeštadienį ir sekmadienį Kretingos mieste ir apylinkėse vyks bendros Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos kariuomenės, Lietuvos policijos, Viešojo saugumo tarnybos, ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pasieniečiai Vilniaus oro uoste sulaikė policijos ieškomą klaipėdietį

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos už tos šalies įstatymų pažeidimus išsiųstą klaipėdietį, vengusį teisingumo Lietuvoje. Pasak Valstybės sienos ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Veidai

Džiaugiasi įgyvendinusios svajonę tapti policininkėmis

Ugnė Gedminaitė ir Inesa Grišmanauskaitė tarnybą Klaipėdos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriuje pradėjo maždaug prieš dvi savaites. Inesai pirmieji įvykiai, ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This