P0

Svarbu, Verslas

Į Senąjį turgų sugrąžinta prekyba žuvimis (9)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2021-01-08


Senojo turgaus prekeiviai nuo šiol galės įsigyti ne tik jau įprastų produktų, bet ir įvairių žuvų, ir net jūros gėrybių. Žuvų pardavėjai įkurdinti sutvarkytoje turgaus halėje.

Prekyba žuvimis vyksta Senojo turgaus halėje. V. Karmanovo nuotr.

„Juk neįsivaizduojama, kad turgus būtų be žuvies uodegos. Žmonės manęs jau seniai klausinėjo, kada turguje vėl bus galima įsigyti žuvų. Seniai šito laukta, tad džiaugiamės, kad galime pasakyti, jog prekyba žuvimis jau prasidėjo“, – „Atvirai Klaipėdai“ kalbėjo laikinasis bendrovės „Senasis turgus“ vadovas Viačeslavas Karmanovas.

Jis šiai bendrovei laikinai vadovauja nuo pavasario, kai iš pareigų pasitraukė buvęs vadovas. V. Karmanovas yra ir bendrovės „Naujasis turgus“ direktorius.

Vos tapęs Senojo turgaus vadovu, V. Karmanovas suskubo rūpintis turgaus halės remontu, kad joje butų patogu ir prekeiviams, ir pirkėjams. Pernai lapkritį pusė halės jau buvo suremontuota, o netrukus baigti ir likusieji darbai. Todėl prekeiviai žuvimis nuo šiol dirbs halėje, o ne buvusiame žuvies paviljone.

Žuvimis prekiauja Senojo turgaus nuolatiniams pirkėjams gerai pažįstami ūkininkai. V. Karmanovo nuotr.

„Tas pastatas ant kalniuko, žuvies paviljonas, buvo nejaukus, jame net nebuvo šildymo. O turguje turi būti jauku, patogu ir pirkėjams, ir pardavėjams. Kai pradėjau galvoti apie prekybos žuvimis atgaivinimą, apžiūrėjome senąjį pastatą. Paaiškėjo, kad jis visiškai netinkamas, net yra avarinės būklės, sienos pradėjusios griūti. Jis jau yra pavojingas. Ir tada šovė mintis prekybą žuvimis perkelti į halę. Pavyko surasti seniai ir ilgai Senajame turguje žuvimis prekiavusį šeimos ūkį. Jie sutiko dirbti, todėl dabar jau sakome, kad Senajame turguje yra žuvies“, – šypsojosi V. Karmanovas.

Nors žuvimi bent kol kas prekiaus tik vienas šeimos ūkis, anot laikinojo vadovo, jo pasiūla labai didelė. Pirkėjams bus siūloma ne tik šviežių, bet ir rūkytų, vytintų, sūdytų žuvų ir net jūros gėrybių – midijų, krevečių, kalmarų.

„Žuvys tikrai yra paklausus produktas ir ypač šiomis dienomis, kai visi ieško stintų. Prekeiviai pažadėjo, kad stintų tikrai bus kiekvieną dieną“, – teigė V. Karmanovas.

Verslo straipsnių visus kompas

Beje, penktadienį stintų kilogramas Senajame turguje kaina 4,5 euro.

Žadama, jog stintų Senajame turguje bus galima įsigyti kiekvieną dieną. V. Karmanovo nuotr.

Laikinasis Senojo turgaus vadovas džiaugėsi, jog atnaujintoje halėje dabar jau prekiaujama ne tik mėsa ir jos produktais, pieno produktais, duonos gaminiais, žuvimi, bet atsirado ir alyvuogių pardavėjų.

„Dabar jau tikrai gyva yra viltis, kad Senasis turgus atgims. Ir esame atviri visiems pasiūlymams, laukiame kitų pardavėjų, nes halėje dar yra vietų“, – kvietė V. Karmanovas.


  2021-01-08

  9 komentarai “Į Senąjį turgų sugrąžinta prekyba žuvimis”

  1. AvatarGreta (IP: 90.131.34.35)

   Nu jai jie ūkininką kaip taip galima žmonės apgaudinėti😁😁

  2. AvatarGreta (IP: 90.131.34.35)

   Neklaidynkit žmonių.senajam turguij yra parduotuvė žuvies ir labai gera .visadw rūkyta švieži,ir šviežia kokibiska parduoda

  3. AvatarTomas (IP: 84.15.181.88)

   Šaunuoliai ! senai reikėjo, ačiū kad prekiaujate, palaikysiu prekybininkus

  4. AvatarNuomonė (IP: 86.100.21.85)

   Va čia tai pasiekimas! Turguje jau yra žuvies! Už tokį neįtikėtiną nuopelną Grubliauskas turi įteikti Karmanovui medalį, perkirpti juostelę, kurią už galų laiko Vainorius su Taraškevičiumi ir pasakyti kalbą apie proveržį su fraze “ar tokių aplodismentų nusipelnė turgus?”

  5. AvatarKlaipėda jėga (IP: 78.60.173.55)

   Nebūkit siaurapročiai. Žuvies ūkininkai yra šeima, kuri su Klaipėdos emocija, meile ir pasididžiavimu rūpinasi, kad Klaipėda ir svečiai turėtumėm savo firminį identitetą – žuvį. Kokia Klaipėda be žuvies?! Kai atvažiuos turistai ir pirks čia žuvį, jie nenusivils, nes patenkins savo lūkestį – Klaipėdoj paragauti žuvies. O ką tu, komentuotojau gali Klaipėdai pasiūlyti? Laukiam tikrų rezultatų…

  6. Avatarhehe (IP: 78.63.105.245)

   Kol turguj bent jau pardavėjai kaukių normaliai neišmoks nešioti – kojos tikrai ten nekelsiu. Po to neverkit, kad pirkėjų nėra.

   • Avatarsusireikšminusiam (IP: 78.56.19.8)

    Turgaus pardavėjai be tavęs ten praras tai, ko ir neturėjai. Nei ten vaikščiojai, nei ruošies eiti. Sėdėk namuose.

  7. Avatarzydra (IP: 86.100.109.135)

   Prierašas po nuotrauka :”Žuvimis prekiauja Senojo turgaus nuolatiniams pirkėjams gerai pažįstami ūkininkai”. ??.Anksčiau tai darydavo žvejai ar bent jau pardavėjai.O gal tie ūkininkai stintas augina?

   • AvatarJolanta (IP: 89.116.95.63)

    Atidžiau skaitykite kas parašyta vienas ūkis tai šeima.Kuri prekiaus ko gero geriausia Klaipėdoje žuvį

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt