P0

Politika

Kas vyksta Aplinkos apsaugos departamente?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-08


Aplinkos apsaugos departamento (AAD) direktorei Olgai Vėbrienei penktadienio rytą išplatinus viešai laišką šalies vadovams, Aplinkos ministerija popiet pranešė, kad  imtasi priemonių šios institucijos veiklos trūkumams šalinti.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot pranešimo, penktadienį aplinkos ministras Simonas Gentvilas pavedė ministerijos Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriui ir Teisės ir personalo skyriui atlikti su AAD veikla susijusius tarnybinius patikrinimus.

Teigiama, kad pastaruoju metu gaunama daug skundų – ir iš pačių AAD darbuotojų, ir iš kitų ministerijai pavaldžių institucijų.

Ministras taip pat pasirašė įsakymą pakeisti AAD administracijos struktūrą.

„Bus atsisakyta perteklinių etatų. Visų pirma didelius atlyginimus gaunančių AAD vadovybės patarėjų, kurių balandį atsirado net trys. Vėliau buvo įsteigtas ministerijos lygmens Komunikacijos skyrius“, – pranešime cituojamas Simonas Gentvilas.

Anot jo, iš Valstybės kontrolės audito ataskaitos matyti, kad AAD tebeturi dar 70 laisvų inspektorių etatų. Tačiau pernai, atėjus naujai AAD vadovybei, labai padaugėjo tik vadovaujančių darbuotojų.


  2021-01-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt