P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas pagerino pozicijas prestižiniu laikomame reitinge

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-08


Klaipėdos universitetas pagerina savo pozicijas QS pasauliniame augančios Europos ir Centrinės Azijos universitetų reitinge („QS Emerging Europe & Central Asia University Rankings 2021“), paskelbtame 2020-ųjų pabaigoje.

2020-ųjų reitinge Klaipėdos universitetas buvo 116-oje pozicijoje iš 600 reitinguojamų regiono universitetų, o 2021-aisiais šoktelėjo per keturias pozicijas aukštyn ir šiuo metu užima 112 reitingo sąrašo vietą. Vertinamo regiono reitinge prieš Klaipėdos universitetą įrašyti Vilniaus, Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos bei Vytauto Didžiojo universitetai.

„QS skelbiami pasaulio universitetų reitingai – laukiamas įvykis akademiniame pasaulyje, leidžiantis pasitikrinti savo pozicijas tarptautinėje mokslo erdvėje. Džiaugiamės, kad teigiamas pokytis tampa kasmetine tendencija ir šiame, prestižiniu laikomame reitinge patenkame į geriausiai vertinamų Lietuvos universitetų penketuką“,- pranešime cituojamas Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.


  Švietimo vidus

  2021-01-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt