P0

Konsultacijos

Kviečia į nuotolinius skaitmeninio raštingumo kursus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-08


Projektas „Prisijungusi Lietuva“ ir Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia gyventojus registruotis į sausio virtualias klases pažengusiems.

Mokymai vyksta Teams platformoje – nieko papildomai diegti nereikia. Svarbu turėti savo kompiuterį ar kitą išmanų įrenginį.

Sausio 18-20 d. 18-20 val. „BŪK AKTYVUS, UNIKALUS IR VERSLUS“. Sužinosite, kaip nemokamai susikurti svetainę (Google Sites programa) ar Facebook puslapį. Registracija čia. 

Sausio 19-21 d. 18-20 val. ir sausio 25-27 d. 17-19 val. „VIEŠOSIOS PASLAUGOS INTERNETU KIEKVIENAM“. Sužinosite, kaip užsakyti e.valdžios paslaugas, pažymas, deklaruoti pajamas ar gyvenamąją vietą, užsiregistruoti pas gydytoją, teikti prašymus „Sodrai“, taikyti e. parašą ir dar daugiau. Registracija čia. 

Sausio 25-27 d. 11-13 val. „EFEKTYVUS LAIKO PLANAVIMAS IR BENDRAVIMAS“. Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir kaip tvarkyti Google paskyrą. Registracija čia. 

Sausio 26-29 d. 17-19 val. „SKAIČIUOKLĖ DARBUI IR NAMAMS“. Sužinosite, kaip sukurti skaičiuoklės dokumentą ir parengti jį dalinimuisi su kitais asmenimis; išmoksite, naudojant skaičiuoklės EXCEL programą atlikti kasdieninius skaičiavimus; sužinosite, kaip tvarkyti duomenų lenteles ir jas grafiškai atvaizduoti. Registracija čia. 

Sausio 27-29 d. 17-19 val. „PLANUOKIME LAISVALAIKĮ INTERNETU“. Sužinosite, kaip planuoti ir užsakyti laisvalaikio paslaugas internetu, įsigyti transporto bilietus, rezervuoti viešbučius, susidaryti kelionės maršrutą. Registracija el.p. info@biblioteka.lt

Užsiregistravus ir nepatekus į šias grupes,  bus pasiūlytas kitas laikas.


  2021-01-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt