P0

Svarbu, Sveikata

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – nesusikalbėjimas dėl telefonų? (atnaujinta) (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2021-01-08


Penktadienį priešpiet su „Atvira Klaipėda” susisiekusi moteris (pavardė redakcijai žinoma) neslėpė ir pasipiktinimo, ir nuostabos, jog jau antra diena negauna žinių apie artimą žmogų, kuris Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje gydomas nuo COVID-19 ligos.

Teigiama, esą laidinis „Telia” ryšys sutrikęs ne tik ligoninėje, bet ir dalyje šiaurinės Klaipėdos Palmiros Mart nuotr.

Labiausiai moterį nustebino faktas, jog antra diena, pasak ligoninės atstovų, yra sutrikęs laidinis telefono ryšys, todėl esą gydytojai neturi galimybių artimiesiems perskambinti ir juos informuoti apie ligonių būklę.

„Šiais laikais dvi dienas sutrikęs telefono ryšys, ką, jie mobilių neturi?” – nuostabos neslėpė klaipėdietė.

Tuo metu Respublikinės Klaipėdos ligoninės atstovė spaudai Marija Gabrienė patvirtino laidinio telefono linijos gedimo faktą ir paaiškino tvarką, kaip ligoninė informuoja artimuosius apie čia nuo koronavirusinės infekcijos gydomus ligonius.

„Iš tiesų neveikia laidiniai telefonai, „Telia” kol kas nesutvarko linijos. Yra nurodytas telefonas, kuriuo paskambinus registratorė užregistruoja, tada perduoda gydytojams, kurie baigę vizitacijas ir kitus darbus laidiniu telefonu perskambina artimiesiems. Kai tik ryšiai bus sutvarkyti, gydytojai būtinai susisieks su artimaisiais”, – sakė M. Gabrienė, pridūrusi, jog artimiesiems gydytojai skambina tik laidiniu ligoninės telefonu, o ne iš savo asmeninių mobiliųjų telefonų.

Kartu atstovė spaudai prašė artimųjų būti pakantesniems, nes esą dažnai dėl vieno ligonio skambina net keli artimieji, o tai apsunkina tiek registratorių, tiek gydytojų ir taip nelengvą darbą šiuo sunkiu visiems metu. Ji teigė dėl konkretaus ligonio informaciją jau perdavusi gydytojui, su artimaisiais pažadėta susisiekti netrukus.

„Telia” atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis teigė nieko negirdėjęs apie ryšio sutrikimus Respublikinės Klaipėdos ligoninės linijoje, tačiau pažadėjo situaciją išsiaiškinti ir apie tai informuoti.

15 val. pranešta, jog laidinis ryšys jau atkurtas.


  2021-01-08

  2 komentarai “Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – nesusikalbėjimas dėl telefonų? (atnaujinta)”

  1. Gydytojai visai neturi ką veikti, tik ieškoti ligonių giminių. Gal keliaukit į kovidinį skyrių savanoriauti, grindis išplausit, sauskelnes pakeisit, tuo pačiu ir savo artimą pamatysit…Bet ne, sėdint ant sofutės, reikia tik skūstis…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt