P0

Kriminalai ir nelaimės

Girtas vyras smurtavo prieš taksistą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-09


Klaipėdos regiono pareigūnai į areštinę uždarė girtą vyrą, kuris ne tik sumušė taksi vairuotoją, bet ir apgadino kitą automobilį bei grasino degalinės darbuotojai.

Incidentas įvyko naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 2 val., Kretingos r., Vilniaus g. esančios degalinės teritorijoje. 36 metų neblaivus vyras, kuriam nustatytas 1,79 prom. girtumas, sėdėjo taksi automobilyje, tačiau taksi vairuotojas atsisakė jį toliau vežti. Tuomet įtariamasis iš už nugaros griebė taksi vairuotojui už kaklo ir ėmęs pastarąjį mušti. Taksi vairuotojas pabėgo.

Tuomet įsismarkavęs vyras bandė patekti į kitą degalinės teritorijoje stovėjusį automobilį, o nepavykus – spyrė į automobilio dureles. Kitas „žygdarbis“ – prie degalinės pastato lango priėjęs smarkuolis pagrasino degalinės darbuotojai.

Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai neblaivų vyrą sulaikė ir uždarė į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


  2021-01-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt