P0

Regionas

Iš pareigų besitraukiančiam A. Bogdanovui – prašymas ant sniego (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-09


Prašymą atleisti iš užimamų pareigų parašęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas sulaukė originalaus prašymo pasilikti. Klausimą dėl jo atleidimo Klaipėdos rajono savivaldybės taryba svarstys kitą savaitę.

Galima numanyti, kad šis užrašas skirtas Artūrui Bogdanovui, kad jis liktų vadovauti Klaipėdos rajono savivaldybei. Fredo Merkio nuotr.

„Tokį gražų snieguotą žiemos rytą skraidžiau virš Gargždų miesto ir radau štai tokį užrašą ant sniego stadione prie „Minijos“ mokyklos. Gal galite pasidalinti šia nuotrauka viešai, nes turbūt tai rašęs žmogus ar jų grupė norėjo, kad kas nors tai pamatytų ir pasidalintų viešai“, – „Atvirai Klaipėdai“ parašė skaitytojas Fredas Merkys.

Jis atsiuntė nuotrauką, kurioje aiškiai užrašas sniege „Artūrai, pasilik!“. Nesunkiai galima numatyti, jog šis prašymas skirtas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui A. Bogdanovui, kuris dar pernai gruodžio 17 dieną parašė prašymą atleisti jį iš užimamų pareigų. Tokį sprendimą gali priimti tik savivaldybės taryba, todėl kitą savaitę, ketvirtadienį, vyks neeilinis jos posėdis, kuriame ir bus svarstomas A. Bogdanovo atleidimo klausimas.

„Traukiuosi iš administracijos direktoriaus pareigų. Tai nėra spontaniškas sprendimas, jis gerai apgalvotas. Matau, kad nebeturiu galimybės konstruktyviai dirbti su dabartine koalicija. Nuoširdžiausios sėkmės Merui ir visai komandai“, – savo „Facebook“ paskyroje pernai gruodžio 17 dieną parašė A. Bogdanovas.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas tuomet vylėsi, kad direktorių dar pavyks įkalbėti persigalvoti.

Nemažai Klaipėdos rajono gyventojų ir kitais būdais A. Bogdanovo prašo pasilikti. Internetiniame puslapyje peticijos.lt renkami parašai dėl Klaipėdos rajono darbų tęstinumo.

Sausio 5-dieną kreipimosi sulaukė ir Klaipėdos rajono meras bei valdančioji koalicija.

„Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Jus reikšdami susirūpinimą dėl pradėtų pozityvių, inovatyvių darbų tęstinumo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Viešojoje erdvėje pateiktas Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo pareiškimas dėl pasitraukimo iš užimamų pareigų visuomenėje sukėlė daug diskusijų ir neapibrėžtumo. Mes, žemiau pasirašiusieji, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo darbą vertiname puikiai, jo iniciatyvas ir pertvarkas palaikome ir tikime, kad mūsų išreikštas pasitikėjimas ir tikėjimas pradėtais darbais, inovacijomis suteiks visoms šalims galimybę priimti tinkamą sprendimą ir apsisprendimą palikti Artūrą Bogdanovą esamose pareigose. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, jog šiuo metu reikalingas visų susitelkimas, diplomatiškumas ir kompromisų ieškojimas vardan Klaipėdos rajono gyventojų gerovės, šio krašto verslo plėtros, darbo vietų kūrimo ir t. t. Suprantame, kad pagal teisės aktus Administracijos direktorių teikia meras ir jis yra tvirtinamas Tarybos sprendimu. Tarybos išrinkti atstovai atstovauja rinkėjams. Mes, kaip rinkėjai, žemiau pasirašiusieji, taip pat norime išreikšti savo valią ir siūlome valdančiajai daugumai pradėti derybinius procesus dėl Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo tolimesnio darbo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Prašome visuomenei pateikti aiškią Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos poziciją dėl pasiūlymo Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui toliau likti esamose pareigose, siekiant užtikrinti kartu su Taryba pradėtų darbų tęstinumą, tuo išreiškiant pagarbą rinkėjams ir jų teisėtiems lūkesčiams”, – rašoma merui ir valdančiajai koalicijai adresuotame rašte, kurį pasirašė tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.


  2021-01-09

  4 komentarai “Iš pareigų besitraukiančiam A. Bogdanovui – prašymas ant sniego”

  1. AvatarAntanas (IP: 90.131.40.19)

   Juk aisku, kad Gargzduose dirba vien leśu vagys. Dirba ne rajonui o sau i kisene. Atsibodo tokie straipsniai. Neidomu. Kas nori vaziuot i jusu griuvesienas. Pristatet vien gamyklu, sunaikinot zvejyba gamta. Ir dar lenda i interneta

  2. Avatarklaipėdietė (IP: 78.57.230.119)

   Ar dar yra nors vienas administracijos direktoriaus ,kurio PRAŠYTŲ PASILIKTI ?

  3. AvatarErnesta (IP: 86.100.58.98)

   Jei atleis šitą valdininką, reiškia mūsų merui nėra svarbu kas daroma Klaipėdos rajono gerovei. Bet manau kad Gerb. meras pirma pasirašydamas atleidimą, gerai pamatys. Juk tiek gero padaryta Klaipėdos rajonui. Nedera tvarkingais ir rūpestingai valdininkais švaistytis. Jų neturime tiek daug.

  4. AvatarNieko bendro neturiu su šitais dalykais, bet (IP: 78.57.245.154)

   užrašas būtų daug įspūdingesnis per visą aikštę… dabar nelabai ypatingai atrodo. Galima ir nepasilikti..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt