P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 pasiglemžė žinomą Klaipėdos gydytoją (23)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-10


Savaitgalį mirė ilgametis Klaipėdos psichiatrijos ligoninės vadovas Algirdas Narinkevičius. Pastaruosius 12 metų jis vadovavo Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialui.

Klaipėdoje gydytojo kelią A. Narinkevičius pradėjo 1974 metais, kai tapo Klaipėdos psichiatrijos ligoninės gydytoju, vėliau skyriaus vedėju, o nuo 1983 metų – ir vyriausiuoju gydytoju. Respublikinės Klaipėdos ligoninės nuotr.

Faktą apie 71 metų A. Narinkevičiaus mirtį portalui patvirtino Respublikinės Klaipėdos ligoninės viešųjų ryšių koordinatorė Marija Gabrienė.

„Atviros Klaipėdos“ žiniomis, A. Narinkevičius mirė Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, kur šiomis dienomis buvo gydomas.

Vėliau įstaiga savo „Facebook” paskyroje paskelbė, kad gydytojas mirė nuo koronaviruso. 

„Dalinamės liūdna žinia – kovą su klastingu koronavirusu pralaimėjo ilgametis Psichiatrijos filialo vadovas Algirdas Narinkevičius
Respublikinės Klaipėdos ligoninės bendruomenės šviesuolio, ilgamečio Psichiatrijos filialo vadovo, Klaipėdos psichiatrijos patriarcho gydytojo Algirdo Narinkevičiaus gyvybė užgeso sausio 10 d. Gydytojas mirė nesulaukęs 72 metų”, – rašo ligoninė.

Klaipėdoje gydytojo kelią A. Narinkevičius pradėjo 1974 metais, kai tapo Klaipėdos psichiatrijos ligoninės gydytoju, vėliau skyriaus vedėju, o nuo 1983 metų – ir vyriausiuoju gydytoju. Juo jis dirbo iki 2008 metų, o nuo tada iki šiol buvo Psichiatrijos filialo vadovas Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.

2012 m. A. Narinkevičiui suteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas, jis apdovanotas Garbės ženklu.

2013 m. A. Narinkevičius buvo paskirtas Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiuoju specialistu Klaipėdos kraštui.

„Visas gydytojo gyvenimas susijęs su Klaipėda. Ne viena karta jį prisimins kaip puikų, savo profesijai atsidavusį, rūpestingą ir atsakingą gydytoją, pacientų ir medikų bendruomenės gerbiamą, inteligentišką, tikrosioms žmogaus vertybėms neabejingą, ramų ir nuoširdų žmogų, patyrusį ilgametį sveikatos priežiūros įstaigos vadovą. Nepailstantis, žingeidus A. Narinkevičius nuolatos tobulinosi Lietuvos bei užsienio psichiatrijos klinikose, tarptautinėse mokslinėse konferencijose, kongresuose ir simpoziumuose, domėjosi tranzakcine analize, kognityvine – elgesio terapija, buvo įgijęs gydytojo psichoterapeuto sertifikatą.  Domėtis psichiatrijos naujovėmis jis skatino ir savo jaunus kolegas”, – rašo įstaiga. 

„Netekome Gydytojo ir puikaus žmogaus. Tai buvo senosios gydytojų kartos atstovas, dirbęs iš pašaukimo, visa širdimi atsidavęs pasirinktai profesijai. A. Narinkevičius buvo ne tik geras gydytojas, kurį gerbė ir mylėjo pacientai ir kolegos, bet – ir puikus vadovas. Jis rūpinosi filiale dirbančiais žmonėmis, ne vienam yra pagelbėjęs, padrąsinęs ar paguodęs“, – ligoninės pranešime cituojamas jos direktorius Darius Steponkus.


  2021-01-10

  23 komentarai “COVID-19 pasiglemžė žinomą Klaipėdos gydytoją”

   • Tegul Jums gerasis Daktare būna ilgas amžinybės kelias!!!

  1. Užuojauta šeimai . Užuojauta bendradarbiams… labai netikėta žinia . Liūdime kartu. Puikus žmogus , atsidavęs savo darbui specialistas , puikus organizatorius .
   Teilsisi ramybėje

  2. Užuojauta šeimai ir artimiesiems. Gydytojas Narinkevičius buvo puikus savo srities specialistas, ne kartą padėjęs mano šeimos nariams. Atsiminsime kaip labai šviesų žmogų, aplink kurį tvyrojo ramybės aura.

  3. Ir kas bus vietoje a.a. A.Narinkevičiaus?
   Greičiausiai politiko iš merijos ar nepotistų statytinė!?
   Neramu! Šalta! Nežinomybė!

  4. Užuojauta šeimai. Gydęs mamytę, liko jos širdyje kol buvo gyva. Mes jautėme gydytojui dėkingumą ir didžiavomes, kad Klaipėda turi tokį Gydytoją. Ilsėkitės ramybėje, mielas Daktare.

  5. ,,Ieškokime vilties šviesoj žvaigždės,kai mus palieka mylimiausi žmonės. Pasidalinkim skausmą netekties,JUOS išlydėję į negrįžtamą kelionę ,, .Dalijamės netekties skausmu su buvusia Prekybos valdybos kadrų skyriaus viršininke gerb.Danute Narinkevičiene ir jos artimaisiais.Stiprybės , SVEIKATOS .

  6. Kaip gaila, kad išeina tokie profesionalūs gydytojai ir nuoširdūs žmonės….Užuojauta..

  7. Labai liūdna,labai .Puikus,nuoširdus,šiltas žmogus.Nuostabus gydytojas .Užuojauta artimiesiems

  8. Labai gaila šio žmogaus. Bet kas gali pagailėti arba parašyti apie dar didesnį skausmą, kurį kenčia dabar ne viena šeima iš jo vadovauto židinio – Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialo. Tegul ilsisi ramybėje. Bet tokios Respublikinės Klaipėdos ligoninės darbuotojų pavardės kaip RAIMONDA JONUŠIENĖ ir ANDŽELIKA ZAVACKIENĖ turėtų sulaukti teisėsaugos dėmesio ir labai rimto, kai buvo sumaišytas “švarus” srautas su “nešvariu” ir šlykščiai meluojant pražudė jauną vyrą ir daug kitų, kurie šiandien sunkiai serga. Tikrai labai skaudu, kai duktė neteko tėvo ir kam dabar tas rūpi.

   • Jonušienė ne medikė, o buvusio RKL vadovo statynė,mat vyras gydytojas. Štai ir rezultatas!!!

  9. Didis žmogus savo širdimi, gerumu, profesionalumu, turintis visas geriausias žmogiškas savybės, kaip pasiaukojimą dėl kitų, atsidavimą savo darbui, šeimai, buvo palaužtas klastingos ligos. Šio žmogaus netektis didelis praradimas visai bendruomenei. Nuoširdi užuojauta jo šeimai, kartu su juo dirbusiems kolegoms, kurie taip pat skaudžiai išgyvena šią netektį.

  10. Tai buvo nuostabus žmogus ir gydytojas. Tikras šviesuolis. Širdis verkia kai mus palieka tokie geri ir protingi žmonės. Užuojauta artimiesiems.

  11. Jo atsakymas į pažeminimus “didžiųjų” būdavo vienas ir ramus tai jų karma, tai jų linija savo šeimoms, ateinančioms kartoms. Tai ne mano. Ir tai tiek daug pasako. Paprastai ir aiškiai.

  12. Tai buvo tikras profesionalas, gydytojas is didziosios raides. Didele netektis. Uzuojauta visai seimai.

  13. Pamačiau nuotrauką.. ir vos širdis nesustojo!
   O, Dieve, kaip gaila! Negaliu patikėti!
   Labai nuoširdžiai bendraujantis, tiek su kolegomis, tiek su savo ligoniukais, visada su šypsena, ramus.
   Nuoširdžiai užjaučiu artimuosius, visus, kurie pažinojo šį nuostabų gydytoją.
   Te ilsisi ramybėje, te lengva jam būna žemelė!
   Amen

  14. Išėjo nuostabus žmogus ir gydytojas.Labai gaila didelė netektis.Ūžuojauta artimiesiems.

   • Smetonos laikų, įdiegtų vertybių, šviesaus atminimo Žmogus. Didis mokytojas. Kartais giliai gluminamas kolegų atšiaurumu, paviršutiniškumu. Tokių žmonių vargu ar teks sutikti. Ilsėkis ramybėje mokytojau, lengvo kelio anapilin. A.A.

  15. O, dieve, kaip gaila šio nuostabaus žmogaus ir puikaus specialisto. Užuojauta šeimai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt