P0

Transportas

Klaipėdos patikros postų rezultatai: keturių neįleido, o penkių neišleido (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-10


Klaipėdos apskrities pareigūnai ir šeštadienį tikrino savivaldybių ribas kertančių vairuotojų automobilius. Į Klaipėdą nebuvo įleisti keturios transporto priemonės.

Klaipėdos apskrities vyriausias policijos komisariatas pranešė, jog šeštadienį Klaipėdos miesto patikros punktuose patikrinti3254 automobiliai, neįleisti 4, o 5 ekipažams neleista išvykti. Klaipėdos postuose surašyta 14 protokolų už įvairius KET pažeidimus, o 4 protokolai pagal ANK 45 str. dėl judėjimo ribojimų tarp savivaldybių pažeidimo.

Kretingos rajone patikrinti 500 automobilių, surašyti 6 protokolai pagal ANK 45 str.

Palangoje patikrinti 1927 automobiliai, neįleista 12, 8 neleista išvykti neturint tinkamos priežasties, surašyta 10 protokolų pagal ANK 45 str. ir 11 protokolų už KET pažeidimus.

Klaipėdos rajono postuose patikrinta 1050 automobilių, neįleisti 9, pradėtos 3 teisenos dėl karantino taisyklių pažeidimų.

Neringos savivaldybėje patikrinta 214 automobilių, neįleisti 5.


  2021-01-10

  7 komentarai “Klaipėdos patikros postų rezultatai: keturių neįleido, o penkių neišleido”

  1. Bet iš Radailiu ir isGinduliu kažkaip išvažiuoja į miesto teritorija. Pas mus skraido viena panele su tortukais pirmyn atgal. Ir vaikus su savim važinėja ir ne tik savo, bet ir kaimynų. Tai kokia čia policijos kontrolė. Jos prie technikumo išvis nėra. Gali važinėtis kiek nori. Nuo Jokūbavo į klaipeda atvažiuoja per technikumą.

  2. Tai dar mažai navaro. baudu mažai sumokės neužteks už darba per išeigines sumokėti algu budėtojams.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt