P0

Švietimas

Išmoko dirbti komandoje ir kitų dalykų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-12


Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamo Jaunimo iniciatyvų projekto dėka Klaipėdos kurčiųjų jaunimo organizacija skelbia turėjusi galimybę tobulėti ir mokytis.

Komandos formavimo mokymai, kuriuos vedė „Kūrybinės ateities idėjos“,  padėjo išmokti ir suprasti, kaip reikia dirbti komandoje net ir tada, kai nariai jaučiasi labiau individualaus darbo mėgėjai.

Dalyviai piešė gigantišku pieštuku, kuomet kiekvieno nario traukiama virvelė buvo svarbi norint gauti bendrą rezultatą. Komandinis darbas daugeliui pradžioje pasirodė sunkesnis nei atrodė iš pradžių, todėl mokymų eigoje neapsieita ir be ginčų ar savęs nuvertinimo.

Švietimo vidus

Socialinės komunikacijos mokymuose psichologė Gintarė Dargevičienė patarė, kaip atskirti ir suprasti žmones, kaip elgtis tam tikrose situacijose, suprasti žmonių psichologiją, valdyti savo emocijas.

Strateginio planavimo mokymų vadovė vedė Daiva Viningienė padėjo susikurti strateginį planą ateinantiems 3 metams, mokė planavimo pagrindų.

Projekto metu taip pat patvirtinti ir įregistruoti nauji organizacijos įstatai.


  2021-01-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt