Ieško vadovo viešajai Klaipėdos pirčiai

Verslas

Klaipėdos savivaldybė paskelbė jai priklausančios UAB „Vildmina”, valdančios Trilapio gatvėje esančią viešąją pirtį, vadovo atranką.

Konkursą laimėjęs asmuo į vadovo pareigas būtų priimamas 5 metų kadencijai. Siūlomas atlygis – 1 500 Eur/mėn.

Norintieji kandidatuoti į šias pareigas privalo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą, ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, darbo strateginio planavimo srityje patirtį, išmanyti bendrovės veiklos valdymo, rizikų valdymą, kontrolę ir priežiūrą, turėti bendrovės veiklos finansinio planavimo, vykdymo, analizės bei kontrolės patirtį ir t.t. Taip pat norima, kad kandidatas turėtų nepriekaištingą reputaciją, nebūtų susijęs su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių kyla ar galėtų kilti interesų konfliktas.

Dokumentų iš kandidatų bus laukiama iki vasario 4 d. įskaitytinai.

Šiuo metu bendrovei vadovauja Algimantas Strikaitis.

„Vildminos” valdybą, kuri rinks vadovą, sudaro jos pirmininkė Kristina Petraitienė, Klaipėdos savivaldybės administracijos Mokesčių skyriaus vedėja, Alina Mikalauskė, Savivaldybės administracijos Turto skyriaus vyr. specialistė ir nepriklausoma narė Ilona Mickevičienė.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Dėl senosios Klaipėdos pirties likimo - idėjų lietus

„Tai reikia ją padaryti visiškai nemokama”, – trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu pasiūlė konservatorius Aidas ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

Spyglys

Kultūros ir meno žmonių į pirtį neįleis: persis šoferiai ir meras*

Didžiules pastangas reformuoti (sunaikinti) kultūrinį gyvenimą Klaipėdoje dėjusi jos valdžia pasiekė savo: pagaliau renginių sumažėjo perpus, o Lietuvos žiniasklaida uostamiesčio ...
2024-03-26
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Klaipėdos pirtį ketina perduoti buvusiam Autobusų parkui

Klaipėdos miesto meras teikia Tarybos sprendimo projektą, kuriuo siūloma UAB „Vildmina“, valdančią senąją miesto pirtį, Trilapio g. 6,  reorganizuoti prijungiant ...
2024-03-25
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This