P0

Verslas

Ieško vadovo viešajai Klaipėdos pirčiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-14


Klaipėdos savivaldybė paskelbė jai priklausančios UAB „Vildmina”, valdančios Trilapio gatvėje esančią viešąją pirtį, vadovo atranką.

Konkursą laimėjęs asmuo į vadovo pareigas būtų priimamas 5 metų kadencijai. Siūlomas atlygis – 1 500 Eur/mėn.

Norintieji kandidatuoti į šias pareigas privalo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą, ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, darbo strateginio planavimo srityje patirtį, išmanyti bendrovės veiklos valdymo, rizikų valdymą, kontrolę ir priežiūrą, turėti bendrovės veiklos finansinio planavimo, vykdymo, analizės bei kontrolės patirtį ir t.t. Taip pat norima, kad kandidatas turėtų nepriekaištingą reputaciją, nebūtų susijęs su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių kyla ar galėtų kilti interesų konfliktas.

Dokumentų iš kandidatų bus laukiama iki vasario 4 d. įskaitytinai.

Šiuo metu bendrovei vadovauja Algimantas Strikaitis.

„Vildminos” valdybą, kuri rinks vadovą, sudaro jos pirmininkė Kristina Petraitienė, Klaipėdos savivaldybės administracijos Mokesčių skyriaus vedėja, Alina Mikalauskė, Savivaldybės administracijos Turto skyriaus vyr. specialistė ir nepriklausoma narė Ilona Mickevičienė.


  2021-01-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt