P0

Sportas

Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai – internetu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-14


Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyrius kartu su už sporto renginius mieste atsakinga Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) ir šiemet apdovanos labiausiai pasižymėjusius Klaipėdos sportininkus, tik ceremonija jau bus įrašyta ir anksto ir transliuojama sausio 15 dieną 18 val. „Youtube“ kanalu.

Nugalėtojai bus skelbiami nominacijose „Metų sporto pasiekimas“ (apdovanotos atskirai olimpinių ir neolimpinių sporto šakų vyrų ir moterų kategorijos), „Metų treneris“, „Metų trenerė“, „Metų vyrų komanda“, „Metų moterų komanda“, „Metų renginys“, „Metų jaunasis talentas“, „Metų sporto meistrų pasiekimas“, „Metų pasiekimas neįgaliųjų sporte“, „Metų sporto kadras“, „Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui“.

„Metų sporto pasiekimų“ nugalėtojus pagal 2020 metų rezultatus, nuostatus ir taškų skaičiavimo lentelę išrinko Klaipėdos savivaldybės Sporto skyrius kartu su visuomeninės Klaipėdos sporto tarybos nariais. Taip pat Sporto taryba pasiūlė ir labiausiai, jų nuomone, vertą nominantą „Už
viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui“, o kitos nominacijos buvo paskelbtos internetiniam balsavimui visuomenei. Jų nugalėtoją lėmė 50 proc. internetu balsavusių žmonių ir 50 proc. komisijos, sudarytos iš Klaipėdos sporto tarybos, vertinimas. Nominantams surinkus vienodą balų skaičių, galutinį sprendimą dėl nominacijos laimėtojo priėmė Sporto taryba.

„Nors 2020-ieji metai Klaipėdos sportui buvo itin sunkūs – atšaukti Klaipėdos mieste turėję vykti aukščiausio lygio renginiai (moterų paplūdimio tinklinio pasaulio taurės etapas, Europos vaikinų čempionatas U20), neįvyko daugybė kitų sporto renginių bei svarbių varžybų, tarp kurių – pasaulio ir Europos čempionatai, atrankos į olimpines žaidynes turnyrai ir metams nukeltas pasaulio salės futbolo (futsal) čempionatas ir net olimpinės žaidynės, tačiau negalėjome palikti nuošalyje tų mūsų miesto sportininkų, kurie šiemet visgi, nepaisant COVID-19 pandemijos ir visų su tuo susijusių iššūkių, sugebėjo pasiekti aukščiausių rezultatų ir garsinti Klaipėdos vardą. Tikime, jog neužilgo sugrįšime į teisingą gyvenimo ritmą ir vėl galėsime skelbti pasauliui apie Klaipėdos sportininkų pasiekimus ir pergales“, – pranešime cituojamas laikinai Klaipėdos LAM direktoriaus funkcijas atliekantis, šios įstaigos renginių organizatorius Darius Raišutis.


  2021-01-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt