P0

Kriminalai ir nelaimės

Per karantiną – ir tatuiruotės, ir prekybos alkoholiu, ir žvejybos taisyklių pažeidimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-18


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai praėjusią savaitę Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone vykdė įvairias prevencines priemones, kurių metu nustatytas ne vienas pažeidimas.

Sausio 14 d. Prevencijos skyriaus pareigūnai kartu su Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio padalinio specialistais patikrino vieną iš uostamiestyje veikusių tatuiruočių salonų ir nustatė, jog karantino metu tatuiruočių salono meistrai teikė paslaugas – darė klientams tatuiruotes, nors tokias paslaugas teikti per karantiną yra draudžiama. Už tai pradėtos net penkios administracinės teisenos.

Policijos nuotr.

Tą pačią dieną kartu su Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos specialistais pareigūnai patikrino ir žvejų pamėgtas vietas Malkų įlankoje, Kruizinių laivų terminale, ant Palangos tilto ir kitur.

Nustatyti septyni pažeidimai – penki protokolai surašyti dėl mėgėjų žvejybą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų, dar vienam žvejui surašyti du protokolai – už karantino taisyklių nesilaikymą bei kontrabandinių cigarečių turėjimą.

Sausio 15 d., penktadienį, pareigūnai uostamiestyje tikrino, ar naktinės prekybos vietose nedaromi pažeidimai – atlikus 5 kontrolinius pirkimus, dviem atvejais pažeidimų nenustatyta, tačiau pažeidimai fiksuoti dvejose naktinėse parduotuvėse bei vienu atveju – kuomet alkoholiu prekiavo civilis asmuo, neturintis tam teisės.

Uostamiestyje veikiančios naktinės parduotuvės Sportininkų g. pardavėjui už mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos pažeidimą skirta 780 eurų bauda. Paaiškėjo, jog asmuo už tokio pobūdžio nusižengimą baudžiamas jau trečią kartą.

Tuo metu Vingio g. naktinės parduotuvės pardavėja už analogišką pažeidimą skirta 200 eurų bauda. Ekonominės sankcijos bus taikomos ir įmonėms, kuriose dirbo minėti asmenys.


  2021-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt