P0

Regionas

Klaipėdos rajono savivaldybė pardavė UAB „Stotis“ akcijas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-21


Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė, kad gavo daugiau nei 222 tūkst. eurų už 51,85 proc. UAB „Stotis“, kuri valdo Gargždų autobusų stotį, akcijų paketą.

Teigiama, kad visos šios gautos lėšos bus panaudotos naujo stoties pastato statybai. Tikimasi, kad naujoji stotis duris atvers jau šiemet.

Sprendimą parduoti akcijas Taryba priėmė 2019 metų gegužę. Kadangi Klaipėdos rajono savivaldybė nėra vieninteliai stoties valdytojai, o senoji jau seniai nebepuošia miesto, todėl nuspręsta privatizuoti turimas akcijas, o gautas už jas lėšas investuoti į naujos autobusų stoties
statybą.

Praėjusių metų pabaigoje įvyko Savivaldybei priklausančių UAB „Stotis“ akcijų privatizavimo aukcionas, kurį laimėjo didžiausią kainą pasiūliusi UAB „Plungupė“.

„Džiugu, kad akcijas pavyko parduoti dvigubai brangiau, nei jas buvo įvertinę turto vertintojai. Kol kas visi darbai vyksta pagal planą. Jei taip eisis ir toliau, nauja stotis duris atvers dar šių metų pabaigoje“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Akcijų privatizavimo sąlygose numatyta, kad senoji stotis turės veikti dar dvejus metus arba kol bus pastatyta naujoji stotis.

Naujos autobusų stoties statybos projektas jau parengtas, atliekama ekspertizė ir greitu laiku tikimasi gauti statybos leidimą. Tiksli stoties statybos kaina paaiškės po rangos darbų konkurso.

Naujoji stotis bus šiuolaikiška ir moderni. Pasirinkta ovalo, cilindro forma. Aukščiausioje vietoje vieno aukšto pastatas sieks beveik septynis metrus, o jame persipins mediena, stiklas ir metalas. Yra ir numatytas sprendimas nakties metu išryškinti fasadą dengiančią patvarią medieną. Bus sumontuotas specialus apšvietimas, kuris pabrėš pastato struktūrą.

Pastate bus keleivių laukimo salė, prekybos vieta – spaudos kioskas, bilietų kasa, informacijos centras, sanitarinės ir administracinės patalpomis. Taip pat suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Įvažiavimas į stotį numatytas iš P. Cvirkos gatvės.


  2021-01-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt