P0

Miestas, Svarbu

Naujoms vaikų žaidimų aikštelėms Klaipėdoje – 100 tūkst. eurų (6)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2021-01-25


Klaipėdoje ir šiemet atsiras naujų vaikų žaidimų aikštelių. Jas numatoma įrengti prie dviejų daugiabučių namų bei kapitaliai suremontuoti esančią Sąjūdžio parke. Be to, planuojama suremontuoti ir penkias sporto aikšteles.

Sąjūdžio parke esančios aikštelės sutvarkymui planuojama išleisti 20 tūkst. eurų. Palmiros Mart nuotr.

Šiųmečiame miesto biudžete naujų vaikų žaidimų aikštelių įrengimui planuojama 100 tūkst. eurų. Anot Klaipėdos savivaldybės administracijos vyriausiosios patarėjos Ingos Kubilienės, tiek pinigų užteks įrengti dvi visiškai naujas aikšteles bei sutvarkyti jau esamą.

„Jau ne vienerius metus gauname prašymų sutvarkyti vaikų žaidimų aikštelę Sąjūdžio parke, nes įrenginiai, esantys palei pėsčiųjų taką, nuolat skendi balose. Norime galiausiai tai sutvarkyti ir išspręsti seną problemą“, – teigė I. Kubilienė.

Šios aikštelės sutvarkymui planuojama išleisti 20 tūkst. eurų, o įrengti dvi naujas aikštelės bus skirta po 40 tūkst. eurų. Jos atsiras prie daugiabučių namų, esančių Markučų g. 1 ir Debreceno g. 38.

„Kasmet gauname nemažai prašymų įrengti vaikų žaidimų aikštelių. Juos teikia ne pavieniai gyventojai, o jų grupės, prisideda ir seniūnaičiai, miesto tarybos nariai. Šiemet vertinome vietas ir Panevėžio gatvėje, ir Baltijos prospekte, ir kitą vietą Debreceno gatvėje, bet apsisprendėme dėl jau minėtų adresų. Pernai aikštelės buvo įrengtos tokiuose pakraščiuose, kaip Kalnupės ir Šiaulių gatvės, o šiemet nusprendėme pasirinkti vietas arčiau centro, nes tame kvartale prie daugiabučių dar nebuvo įrengtų naujų aikštelių“, – aiškino I. Kubilienė.

Visų jau esančių vaikų žaidimų aikštelių priežiūrai ir smulkiam remontui šiemet numatyta 40 tūkst. eurų, o 7 tūkst. eurų – senų aikštelių įrenginių demontavimui. Numatoma iš ardyti ir iš viešų erdvių pašalinti 100 pavojų keliančių buvusių vaikų žaidimų aikštelių įrenginių.

Šiemet miesto biudžete 35 tūkst. eurų suplanuoti nusidėvėjusių sporto aikštelių remontui. Numatoma suremontuoti ar naujais pakeisti krepšinio aikštelių stovus, sutvarkyti dangas, nubraižyti linijas. Numatoma remontuoti aikšteles prie daugiabučių namų, esančių Poilsio g. 14, Žalgirio g. 3A, Taikos pr. 111, Varpų g. 16, I. Simonaitytės g. 9.


  2021-01-25

  6 komentarai “Naujoms vaikų žaidimų aikštelėms Klaipėdoje – 100 tūkst. eurų”

  1. AvatarMartynas (IP: 88.119.22.20)

   Sveiki,
   gal turite informacijos apie darbus poilsio parke ? Sporto įrenginiai ir kitos vaikų žaidimų aikštelės buvo pašalintos- panašu, kad naujų greitu laiku nesulauksime…?
   Nekalbu apie naują vaikų žaidimų aikštelę poilsio parke, kuri naujai įrengta tačiau visiškai nepagalvota apie apšvietimą- gali galvom susipulti vaikšant.

  2. Avatarkodėl (IP: 78.57.217.118)

   vieni daugiabučių gyventojai aikšteles vaikams ir kitokį kiemo sutvarkymą turi įrengti už savo pinigus, o kitiems savivaldybė įrengia ? Už savo pinigus pasirengėme techninį projektą, už savo pinigus įsirengėme parkavimo vietas, privažiavimą ir apželdinimą. Paaiškinkite, kokiu principu yra atrenkama.

  3. Avatarmmmmm (IP: 86.100.13.226)

   minijos 142 irgi niekas netvarkys ten čiuožykla jau visa kliba.

  4. AvatarErika (IP: 90.131.42.28)

   Gedminų g. 22 pamiršo vėl, mes nei vienos aikštelės neturim, o vaikų daug name gyveną.

  5. AvatarPakrašytys (IP: 82.135.193.221)

   Įrengta byvo Kalnupės g ne Sulupės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt