P0

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnai surado pavogtą šunį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-25


Klaipėdos policija praneša, jog pareigūnai operatyviai surado praėjusią savaitę iš Šilutės plente esančios garažų bendrijos pavogtą šunį. Jis grandine buvo pririštas prie būdos.

Policijos nuotr.

Vagystės tyrimą pradėję Klaipėdos miesto policijos komisariato 2 veiklos skyriaus pareigūnai po kelių dienų – sausio 22 dieną – aviganio mišrūną rado gyvą ir sveiką. Jis buvo atiduotas Klaipėdos rajone gyvenantiems žmonėms. Gyvūną pareigūnai grąžino teisėtiems šeimininkams, kurie jį buvo įvertinę 500 eurų.

Skelbiama, jog išnarplioti šuns vagystę padėjo garažų bendrijoje įrengtos vaizdo kameros. Peržiūrėjus įrašus buvo nustatyta, kad šunį pavogęs asmuo atvažiavo iš dalijimosi automobiliais paslaugas teikiančios bendrovės išsinuomotu automobiliu, o pagal transporto priemonės navigaciją buvo atsektas ja važiuotas maršrutas. Nustatyta ir šuns vagyste įtariamo asmens tapatybė. Jis bus apklaustas artimiausiu metu.


  2021-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt